03537300003 – 09135768461 – 09135838332

جستجو کردن

ساک تبلیغاتی انواع مختلفی را شامل می شوند، از جمله ساک های کاغذی و پارچه ای که در نوع کاغذی با توجه به عدم استفاده مجدد، جدای از این که مقرون به صرفه نبوده، برای محیط زیست نیز مضر می باشد. مجموعه یزد لایی با داشتن مجهزترین خط تولید دوخت اولتراسونیک قادر به تولید انواع ساک های پارچه ای با ابعاد مختلف می باشد. پارچه های اسپان باند مورد استفاده در این ساک ها باکیفیت ترین پارچه های اسپان باند کشور بوده که با توجه به سفارش مشتری در گرماژهای مختلف تهیه و به کارگرفته می شود.
این مجموعه با توان تولیدی بسیار خوب در حوضه تولید ساک دستی، تنها تولید کننده این محصول در مرکز کشور عزیزمان ایران است.

شماره تماس‌های یزد لایی

ساک تبلیغاتی فرصتی برای دیده شدن

در ابتدا باید بگوییم، که با ساک تبلیغاتی، شما می توانید در هر جایی دیده شوید. به علاوه توسط مشتریان نیز شناخته خواهید شد. اگر سال های گذشته را به یاد داشته باشید، قطعا پاکت های کاغذی یا روزنامه های باطله ای را به یاد می آورید که صاحبان مشاغل و کسب و کار برای تحویل محصولات خود استفاده می کردند. گرچه امروزه تنها مشاغل اندکی نظیر سبزی فروشی ها از روزنامه باطله استفاده می کنند، اما در گذشته این روش بسیار متداول بوده است.

علت منسوخ شدن استفاده از پاکت های کاغذی به چند دسته تقسیم می شود. اما مهمترین آنها گران شدن کاغذ و عرضه ی پاکت های پلاستیکی است. پاکت های پلاستیکی که در عین تنوع بالا، قیمت پایینی دارند. اما این پاکت ها معایبی هم دارند. این پاکت ها حاوی میکرو ذراتی هستند که از آن ها جدا شده و به صورت معلق در هوا باقی می مانند. لذا محیط زیست را آلوده کرده و سلامت انسان را تهدید می کنند. میکرو پلاستیک ها می توانند به آسانی با تنفس وارد ریه ی انسان شوند. اما بدن انسان ها قادر به تجزیه ی این ذرات نبوده و در نتیجه در ریه انباشته می شوند. سپس با گذشت زمان سبب بروز بیماری های مختلف از جمله سرطان خواهد شد. از سوی دیگر، میکروپلاستیک ها می توانند ماهیان و موجودات آبزی را نیز آلوده کرده و سلامت آن ها را تهدید کنند. در ادامه در صورت استفاده ی آن ها توسط بشر، سلامت انسان نیز بار دیگر مورد تهدید قرار می گیرد.

ساک تبلیغاتی یزد لایی

به تدریج و با گذر زمان, ما با مشکلات جدید تری از پلاستیک ها آشنا شدیم و متوجه این نکته شدیم که استفاده از آن ها تا چه میزان می‌تواند برای کره زمین خطرناک باشد؛ بنابراین اکنون زمان آن رسیده که به سنت های پیشین خود بازگردیم و یا رسمی نوین پدید آوریم تا بتوانیم سلامت و حیات خود, فرزندان و کره زمین, که خانه همه ما انسان ها است را نجات داده و تداوم نسل بشر را تضمین کنیم.

در سال های اخیر ایده های متعددی برای از میان برداشتن کیسه های پلاستیکی به وجود آمدند و شرکت های مختلف بر روی برخی از آن ها سرمایه ‌گذاری ‌هایی کردند؛ اما بسیاری از آن ها صرفاً جنبه تئوری داشت و در عمل, امکان استفاده از آن ها وجود ندارد. برای مثال, استفاده از کیسه های کاغذی ایده مناسبی نیست. چرا که قیمت بالای کاغذ و مشکلات تولید و بازیافت آن, مانع این می‌شود که بتوانیم به سنت شیرین گذشته باز گردیم اما برخی ایده ها بسیار ناب بوده و توسط سرمایه‌گذاران مختلف مورد توجه ویژه قرار گرفتند.

ساک تبلیغاتی چیست؟

ساک تبلیغاتی که استفاده از آن در زندگی امروزی بسیار رواج یافته است، در واقع ابزاری برای بسته بندی و تبلیغ کالا می باشد. در کنار این موارد، می توان از این ساک به عنوان یک بیلبورد تبلیغاتی نام برد که مزایای زیادی برای محیط زیست دارد. لذا این محصول را می توان به صورت همه جانبه، دوستدار طبیعت و هم راستا با شعار «نه به پلاستیک» دانست. این ابزار قدرتمند در بحث بیزینس جهانی و معرفی محصولات، با نام شاپینگ بگ نیز شناخته می شود. گرچه تنوع بالایی در ابعاد و طرح دارد اما در کل وظیفه ی پوشاندن و بسته بندی محصولات را به عهده خواهد داشت. در این بین، ساک های تبلیغاتی پارچه ای را پرطرفداران ترین و رایج ترین نوع آن ها می دانند. لذا در این مقاله به معرفی انواع ساک تبلیغاتی،خواهیم پرداخت.

سلیقه ی مشتریان، شکل، جنس و لوگوی چاپ شده روی ساک تبلیغاتی را تعیین می کند. کیفیت آن نیز تحت تاثیر عواملی نظیر طرح لوگو، طرح بند، طرح جیب، جنس ساک و … می باشد.

بررسی انواع ساک تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی انواع متنوعی دارد. تنوع زیاد این محصول باعث می‌شود که مشتری دقیقا آن چیزی که مد نظرش است را انتخاب کند.

ساک‌های تبلیغاتی در جنس، ضخامت، رنگ، لوگو، طرح بند و مات و براق بودن با هم تفاوت دارند. در متن زیر با ما همراه باشید تا با انواع این محصول کارآمد آشنا شوید.

ساک پرسی

قیمت این ساک بسیار مناسب است و جنس آن پارچه‌ای است. این نوع از ساک تبلیغاتی دارای تیراژهای مختلفی است. ساک پرسی به دو شکل عمودی و افقی تولید می‌شود.

ساک سوزنی

ساک سوزنی نیز به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شود. ابعاد مختلف و قیمت به صرفه آن باعث پر طرفدار شدن این محصول می‌شود.

ساک سوزنی وزن کمی دارد و با وجود جادار بودن، حجم بسیار کمی را اشغال می‌کند. ماندگاری بالای این نوع از ساک تبلیغاتی باعث می‌شود که استفاده و فروش این محصول به شدت بالا برود.

ساک برزنتی

این نوع ساک نیز به دو نوع افقی و عمودی تقسیم می‌شود. ساک برزنتی مانند تمامی انواع ساک‌های تبلیغاتی، رنگ‌هاس متفاوتی دارد.

ساک برزنتی بسیار کاربردی است؛ حتی به عنوان پاکتی که هدیه‌ها در آن قرار می‌گیرد نیز استفاده می‌شود. از ویژگی‌های خوب ساک برزنتی مقاومت بالای آن است.

ساک کیفی

این نوع از ساک نیز مانند بقیه انواع ساک‌های تبلیغاتی می‌باشد. با این تفاوت که دارای جیب است و به همین دلیل ساک تبلیغاتی کیفی نامیده می‌شود.

ساک کاغذی

ساک کاغذی هم جنبه تبلیغاتی دارد و هم جنبه کادویی. با توجه به طرح‌های زیاد و متنوعی که بر روی ساک کاغذی چاپ می‌شود، می‌توان با اطمینان اظهار کرد که ساک کاغذی محبوب ترین نوع ساک تبلیغاتی است.

از مزایای ساک کاغذی می‌توان به تجزیه پذیر بودن آن اشاره کرد. ساک کاغذی علاوه بر همگام بودن با محیط زیست، دوستدار طبیعت نیز هست.

کیفیت لوگوی چاپ شده بر روی ساک کاغذی بهتر از بقیه انواع ساک‌های تبلیغاتی است. زیرا چاپ بر روی کاغذ به مراتب بهتر از پارچه و بقیه اجناس دیگر صورت می‌گیرد.

از ساک کاغذی عموما برای حمل خوراکی و اشیا سنگین استفاده نمی‌شود. زیرا کاغذ شکننده است وبا فشار کمی می‌شکند.

ایده ای در حد یک صنعت پیشرو

یکی از این ایده های بسیار عالی, ساک های پارچه ای بود. این ساک ها با داشتن قیمت بسیار پایین و کیفیت بالا, نه تنها برای انسان و محیط زیست خطرناک نبودند, بلکه به رفع آلودگی از محیط زیست نیز کمک می کنند چرا که برخی از تولید کنندگان, آن ها را از مواد بازیافتی تهیه می‌کردند که این خودش گامی موثر در جهت رفع آلودگی از محیط زیست است. الیاف به کار رفته در تولید ساک تبلیغاتی , انواع مختلفی داشته و از پلی استر تا پارچه و … بسته به نوع کاربری که دارد متفاوت می باشد.
استفاده از ساک تبلیغاتی , هم برای تولید کننده و هم برای مصرف کننده مزایای بسیار زیادی دارد. شما به عنوان کسی که یکی از این ساک های تبلیغاتی را سفارش می دهید, می توانید این شانس را داشته باشید که توسط مردم به هر جایی که بروند تبلیغ بشوید و توسط افراد جامعه, بیشتر دیده و شناخته شوید.

تولید انواع ساک تبلیغاتی

شما به عنوان یک صاحب کسب و کار, یک پاکت پارچه ‌ای یا همان ساک تبلیغاتی را به مشتری تان می دهید و اجناس خریداری شده توسط او را در آن پاکت ‌ها تقدیم می کنید. آن مشتری از مغازه شما خارج شده و در سطح شهر حرکت می کند؛ این بسیار جذاب است که می‌ توانید حرکت تبلیغات تان را در سطح شهر تماشا کنید. مشتری شما سپس به خانه می‌رود و اجناس خریداری شده را از پاکت خارج می کند؛ اما آیا آن پاکت را بیرون انداخته و یا به سبب زیبایی و کارایی بسیار خوبی که دارد آن را نگه می دارد؟
من فکر می کنم که هر بانوی با سلیقه ای از دور انداختن چنین وسیله ارزشمندی اجتناب کند و آن را برای خرید های بعدی اش نگهداری کند بنابراین شما می ‌توانید مطمئن باشید که حتی اگر مشتریان از اجناس شما خریداری نکنند, باز هم با در دست داشتن ساک تبلیغاتی شما, همچنان به دیده شدن کسب و کار شما کمک می کنند و بدون هیچ مزدی به تبلیغ کسب و کار شما می پردازند.
بنابراین بسیار ارزشمند است که شما به عنوان صاحب کسب و کار, با یک دید کلان به مسئله تبلیغات و ارائه خدمات مشتریان, بتوانید علاوه بر جلب رضایت آن ها و دادن خدمات ارزنده, همچنین می توانید از آن ها برای تبلیغ کسب و کار خودتان کمک بگیرید و آن ها نیز با کمال میل به این کار بپردازند. این یکی از معدود معاملات برد – بردی است که می توانید به عنوان یک صاحب کسب و کار, با مشتری تان داشته باشید و در آینده نزدیک از چیدن میوه آن لذت ببرید.

البته با انجام این کار, گام موثری نیز در جهت توسعه فرهنگ برداشته اید و همچنین به عنوان یک حامی محیط زیست شناخته خواهید شد که این به نوبه خودش یک موهبت بزرگ به حساب می آید. در حالی که شما برای انجام آن, نه به زحمت افتادید و نه هزینه اضافی کرده‌ اید صرفاً همان خدمات هر روزتان را, به شکلی نوین ارائه کرده اید.

خرید ساک تبلیغاتی سرمایه گذاری پر سود

شما به عنوان صاحبان مشاغل و کسب و کار، هنگام خرید ساک تبلیغاتی، مبلغ پرداختی را نباید هزینه بنامید. بلکه باید از آن به عنوان یک سرمایه گذاری پرسود، تضمین کننده ی آینده ی کاری و تامین کننده ی رضایت مشتریان یاد کنید. حتی می توانید با حامیان محیط زیست همکاری کرده و با دعوت از مردم برای استفاده از این ساک ها، هم کسب و کارتان را معرفی کنید و هم به حفظ محیط زیست کمک نمایید. با این کار در میدان رقابت، گوی سبقت را می ربایید. چرا که ساک تبلیغاتی شما و کسب و کارتان را به صورت ویژه ای جلوه می دهد. پس پیشنهاد می کنیم تنها یک بار این روش را امتحان کنید تا اثراتی که بیان شد را مشاهده نمایید.

گرچه کنار گذاشتن روش های رایج و عقاید گذشته و استفاده از روش های مدرن و فاخر کاری بس دشوار است و نیازمند شجاعت و جسارت می باشد. اما بهتر است پاکت های پلاستیکی بی جان را کنار گذاشته و از ساک های تبلیغاتی شکیل و سازگار با محیط زیست استفاده کنید. در این راه مجموعه ی ما نیز یار و همراه شما خواهد بود. بدین ترتیب که به صورت همه جانبه کسب و کار شما و نیازهایتان را بررسی کرده تا از نگرانی های شما بکاهد. ما در مجموعه ی خود به شما تضمین می دهیم که کسب و کارتان را توسعه داده و برای آینده ی محصولات شما برنامه ریزی می کنیم. به علاوه صرفه ی اقتصادی شما عزیزان را در اولویت قرار خواهیم داد. بنابراین برای چشیدن شیرینی معجزه ی این ساک ها تنها یک بار از خدمات ساک تبلیغاتی ما استفاده کنید.

ساک تبلیغاتی در رنگ ها مدل های مختلف

حال اگر علاقه مند به ثبت سفارش ساک تبلیغاتی هستید، به سایت ما  به نشانی https://yazdlaie.ir/bag/ مراجعه کرده و با همه ی خدمات در این زمینه آشنا شوید. صرفه جویی در زمان و هزینه کاملا در مراحل ثبت سفارش در وب سایت ما مشهود است. در ضمن کارشناسان و مشاوران ما از طریق خطوط تلفن آماده ی پاسخ گویی به شما عزیزان هستند. بدین ترتیب شما در راه اتخاذ بهترین تصمیم یاری و راهنمایی خواهید شد. آماده سازی محصولات بلافاصله پس از ثبت سفارش آغاز شده و در کمترین زمان در اختیار شما قرار می گیرد. لذا سفارش ارسالی برای شما دارای ویژگی های سرعت تحویل، کیفیت بالا و هزینه ی تمام شده ی پایین است.

دنیای امروزی با سرعت بالا، در حال توسعه و پیشرفت است. بنابراین بهتر است برای خدمت به آیندگان و اعتلای فرهنگ جامعه، قدمی بزرگ برداریم. این کار تنها از طریق تلفیق آداب و رسوم گذشته با فناوری روز دنیا، امکان پذیر است. بدین ترتیب میراثی غنی و نیک از خود به جای گذاشته و مورد تحسین آیندگان قرار خواهیم گرفت. در این راستا ساک تبلیغاتی یزد از شما و کسب و کارتان حمایت کرده و کیفیت بالا و قیمت پایین را به صورت توامان به شما ارائه می دهد. قطعا با رابطه ی مستقیم قیمت و کیفیت آشنا هستید. اما شرکت تبلیغاتی یزد میان این دو عامل تعادل ایجاد کرده است. با این کار مشتریان شما به صورت روز افزون رشد پیدا کرده و نیازهای طیف گسترده تری از آن ها را مرتفع خواهید نمود.

ساک تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟

استفاده از این محصولات تاثیرات مثبت زیادی در کسب و کار شما خواهد داشت. نمایش دائمی و برجسته ی لوگو و نماد شرکت یا محل ارائه دهنده ی محصول شما از مهم ترین مزایای آن است. این کار تاثیر به سزایی در تبلیغات و بازاریابی دارد. همان طور که می دانید، در دنیای امروز، نه تنها کارخانه ها و شرکت ها، بلکه کسب و کارها و مغازه های کوچک نیز لوگوی خاص خود را طراحی کرده و مورد استفاده قرار می دهند. ساک های تبلیغاتی نیز با نمایش این لوگوها، به صاحبان مشاغل کوچک کمک می کنند تا بیشتر دیده شده و مشتریان بیشتری کسب کنند و به مرور به برند تبدیل شوند.

وجود ساک تبلیغاتی نگرانی ها و استرس های شما را کاهش می دهد. چرا که سطح تبلیغات کسب و کار شما را ارتقا داده و وسعت آن را نیز بیشتر می کند. تا جایی که تبلیغات و لوگوی شما در هر جایی که مشتری با این ساک رفت و آمد می کند، شناخته شده خواهد بود. یعنی بدون حضور شما، کسب و کارتان به صورت سیار مورد تبلیغ و معرفی قرار می گیرد. حال آن که شما مشغول به فعالیت های روزانه ی خود هستید و نگرانی بابت گسترش کسب و کار خود ندارید.

قیمت

هزینه تولید و فروش این محصول بسیار اندک است. هزینه خرید جنس این محصول مانند پارچه، کاغذ، برزنتی و غیره و هزینه چاپ لوگوی شرکت تولیدی بسیار کم است؛ در کل این ساک محصول ارزان قیمتی به شمار می‌آید.

برای سفارش این محصول می‌توانید به صورت حضوری به مراکز تولید آن مراجعه کرده و این محصول را در تعداد درخواستی سفارش دهید.

شما به صورت غیر حضوری نیز می‌توانید نوع ساک تبلیغاتی مد نظر خود را انتخاب کنید. تعداد و نوع لوگوی مد نظر خود را برای اپراتور ارسال کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

لوگوی یک شرکت خاص توسط گرافیست‌ها طراحی می‌شود. پس از طراحی نیز باید توسط کارشناس شرکت تایید شود. لوگو طرح و شکلی است که یک برند خاص را نمایش می‌دهد. هویت یک سازمان یا هر کسب و کار، به صورت لوگو دیده می‌شود.

خلاصه

ما تلاش کردیم تا تمامی مطالب مربوط به ساک تبلیغاتی را برای شما ذکر کنیم. امیدواریم که خواندن این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

این محصول از ارزان ترین ومحبوب ترین اقلام‌های تبلیغاتی است زیرا با پرداخت هزینه کمی قادر هستید تعداد زیادی از ساک‌های تبلیغاتی را تهیه کنید که عملا نقش یک بیلبورد تبلیغاتی سیار را دارد.

ساک تبلیغاتی توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند و با مشتری ارتباط مستقیم دارد و تا مدت‌های طولانی طرح و نام برند شرکت تولیدی را در ذهن مشتری ثبت می‌نماید.

شماره تماس‌های یزد لایی