03537300003 – 09135768461 – 09135838332

جستجو کردن

محافظت و حفظ لباس‌های مجلسی و کت و شلوار ملزم به استفاده از کاورهای محافظ است.  در شرکت یزدلای انواع کاورهای پوشاک تولید می‌گردد. کاورهایی برای لباس‌های زنانه و همچنین برای کت و شلوار با ارتفاع‌های مختلف هستند

برای تولید کاور کت شلوار و کاورهای لباس زنانه در شرکت یزد لایی از بهترین پارچه نبافته یعنی پارچه اسپان باند استفاده می‌گردد این پارچه معمولاً گرماژ ۶۰ است؛ اما می‌توان از پارچه‌های اسپان باند با گرماژهای مختلف استفاده نماییم.

در شرکت یزدلایی دو نوع کاور تولید می‌گردد.

کاور دوختنی:

نوع اول کاورهای دوختنی هستند که توسط چرخ‌های صنعتی و خیاط‌های ماهر تولید می‌گردد این نوع کاور می‌تواند به طور کامل از پارچه استانبول تشکیل شود و یا اینکه بخشی از آن برای دیده شدن پوشاک داخل آن از طلق استفاده گردد.

کاور کت و شلوار 2

 

شماره تماس‌های یزد لایی

اندازه کاور لباس یزدلایی:

ارتفاع هر دو کاور دوختنی و کاور ۱۲۳ شرکت یزدلایی می‌تواند متغیر باشد و البته به صورت استاندارد می‌تواند ارتفاع ۱۰۰ سانتی‌متر و یا ارتفاع ۱۱۰ سانتی‌متر یا ۱۱۵ سانتی‌متر را شامل شود. عرض کاور ۱۲۳؛ ۵۵ سانتی‌متر است که برای کاور کت شلوار و کاور لباس زنانه استاندارد است اما کاور دوختنی عرض بیشتری دارد و عرض آن معمولاً ۶۰ سانتی‌متر لحاظ می‌گردد.

ویژگی کاورهای اسپان باند

یکی از خاصیت‌های کاورهای با پارچه اسپان باند ضد آب بودن آن می‌باشد. همچنین این کاورها با توجه به اینکه هوا را از خود عبور می‌دهند موجب می‌گردند بعضی از پارچه‌های دارای حساسیت در دما درجه حرارت استانداردی داشته باشند.

حفاظت از پوشاک شما مهم‌ترین وظیفه کاور پوشاک یزدلایی است.