ساک تبلیغاتی انواع مختلفی را شامل می شوند، از جمله ساک های کاغذی و پارچه ای که در نوع کاغذی با توجه به عدم استفاده مجدد، جدای از این که مقرون به صرفه نبوده، برای محیط زیست نیز مضر می باشد. مجموعه یزد لایی با داشتن مجهزترین خط تولید دوخت اولتراسونیک قادر به تولید انواع ساک های پارچه ای با ابعاد مختلف می باشد. پارچه های اسپان باند مورد استفاده در این ساک ها باکیفیت ترین پارچه های اسپان باند کشور بوده که با توجه به سفارش مشتری در گرماژهای مختلف تهیه و به کارگرفته می شود.
این مجموعه با توان تولیدی بسیار خوب در حوضه تولید ساک دستی، تنها تولید کننده این محصول در مرکز کشور عزیزمان ایران است.

ساک تبلیغاتی فرصتی برای دیده شدن

شما می توانید با ساک تبلیغاتی , در هر مکانی دیده شده و توسط مشتریان شناخته شوید. اگر به ۴۰ یا ۵۰ سال گذشته باز گردیم بین مشتریان و صاحبان کسب و کار مرسوم بود که برای تحویل دادن خرید های مشتری آن ها را داخل یک پاکت کاغذی قرار می‌دادند و یا داخل یک روزنامه باطله می پیچیدند. البته پیچیدن در روزنامه باطله همچنان در سبزی فروشی ها رواج دارد؛ اما در سایر کسب و کار ها منسوخ شده و دیگر کسی این کار را انجام نمی ‌دهد.

از بین رفتن چنین سنت پسندیده ‌ای علت های متعددی دارد که از جمله آن ها می ‌توان به گران شدن کاغذ و ظهور پاکت های پلاستیکی متنوع و ارزان قیمت اشاره کرد. ظهور این پاکت های پلاستیکی و استفاده بی رویه از آن ها باعث شده تا محیط زیست بیش از گذشته مورد تهدید واقع شده و زندگی انسان در این محیط آلوده به خطر بیفتد. یکی از مهم ترین خطرات پاکت های پلاستیکی, میکرو ذراتی است که از آن ها جدا می ‌شود و در هوا معلق می ماند.
ما با تنفس این میکرو پلاستیک ها آن ها را وارد ریه خود می کنیم و به علت عدم توانمندی بدن ما در تجزیه این ذرات, به تدریج حجم آن ها در ریه افزایش یافته و باعث بروز سرطان ریه و یا انواع مختلفی از بیماری های تنفسی می شود؛ همچنین ورود این میکروپلاستیک ها باعث آلوده شدن ماهیان و موجودات آبزی شده و حیات آن ها را نیز تهدید می‌کند؛ البته خوردن گوشت این آبزیان می تواند سلامت انسان را نیز تهدید کرده و خطری جدی برای آن ها باشد.

ساک تبلیغاتی رنگی

ساک تبلیغاتی رنگی

به تدریج و با گذر زمان, ما با مشکلات جدید تری از پلاستیک ها آشنا شدیم و متوجه این نکته شدیم که استفاده از آن ها تا چه میزان می‌تواند برای کره زمین خطرناک باشد؛ بنابراین اکنون زمان آن رسیده که به سنت های پیشین خود بازگردیم و یا رسمی نوین پدید آوریم تا بتوانیم سلامت و حیات خود, فرزندان و کره زمین, که خانه همه ما انسان ها است را نجات داده و تداوم نسل بشر را تضمین کنیم.

در سال های اخیر ایده های متعددی برای از میان برداشتن کیسه های پلاستیکی به وجود آمدند و شرکت های مختلف بر روی برخی از آن ها سرمایه ‌گذاری ‌هایی کردند؛ اما بسیاری از آن ها صرفاً جنبه تئوری داشت و در عمل, امکان استفاده از آن ها وجود ندارد. برای مثال, استفاده از کیسه های کاغذی ایده مناسبی نیست. چرا که قیمت بالای کاغذ و مشکلات تولید و بازیافت آن, مانع این می‌شود که بتوانیم به سنت شیرین گذشته باز گردیم اما برخی ایده ها بسیار ناب بوده و توسط سرمایه‌گذاران مختلف مورد توجه ویژه قرار گرفتند.

ساک تبلیغاتی چیست؟

ساک تبلیغاتی نوعی ابزار بسته بندی و تبلیغ کالا است که امروزه استفاده از آن فراگیر شده است. این محصول علاوه بر عملکرد به عنوان یک بیلبورد تبلیغاتی، برای محیط زیست نیز مزایایی دارد.

امروزه با وجود شعارهای « نه به پلاستیک » و امثالهم، ساک تبلیغاتی از همه جوانب مفید است و به طبیعت زیان نمی‌رساند.

ساک تبلیغاتی برای پوشاندن و بسته بندی محصولات خریداری شده به کار می‌رود. این ساک انواع گوناگونی دارد. ساک‌های تبلیغاتی یا به اصطلاح شاپینگ بگ‌ها ابزاری قدرتمند برای معرفی محصولات بیزینس شما به دنیا است.

در بین تمامی انواع ساک‌های تبلیغاتی، ساک پارچه‌ای پر مصرف ترین و متداول ترین نوع ساک تبلیغاتی است. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با تمامی انواع ساک‌های تبلیغاتی آشنا کنیم.

شکل، جنس و لوگوی چاپ شده بر روی ساک‌های تبلیغاتی، بر اساس سلیقه مشتری متغیر است. کیفیت ساک تبلیغاتی به متغیرهای مختلفی اعم از طرح لوگو، جنس، طرح بند، طرح جیب آن و غیره بستگی دارد.

بررسی انواع ساک تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی انواع متنوعی دارد. تنوع زیاد این محصول باعث می‌شود که مشتری دقیقا آن چیزی که مد نظرش است را انتخاب کند.

ساک‌های تبلیغاتی در جنس، ضخامت، رنگ، لوگو، طرح بند و مات و براق بودن با هم تفاوت دارند. در متن زیر با ما همراه باشید تا با انواع این محصول کارآمد آشنا شوید.

ساک پرسی

قیمت این ساک بسیار مناسب است و جنس آن پارچه‌ای است. این نوع از ساک تبلیغاتی دارای تیراژهای مختلفی است. ساک پرسی به دو شکل عمودی و افقی تولید می‌شود.

ساک سوزنی

ساک سوزنی نیز به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شود. ابعاد مختلف و قیمت به صرفه آن باعث پر طرفدار شدن این محصول می‌شود.

ساک سوزنی وزن کمی دارد و با وجود جادار بودن، حجم بسیار کمی را اشغال می‌کند. ماندگاری بالای این نوع از ساک تبلیغاتی باعث می‌شود که استفاده و فروش این محصول به شدت بالا برود.

ساک برزنتی

این نوع ساک نیز به دو نوع افقی و عمودی تقسیم می‌شود. ساک برزنتی مانند تمامی انواع ساک‌های تبلیغاتی، رنگ‌هاس متفاوتی دارد.

ساک برزنتی بسیار کاربردی است؛ حتی به عنوان پاکتی که هدیه‌ها در آن قرار می‌گیرد نیز استفاده می‌شود. از ویژگی‌های خوب ساک برزنتی مقاومت بالای آن است.

ساک کیفی

این نوع از ساک نیز مانند بقیه انواع ساک‌های تبلیغاتی می‌باشد. با این تفاوت که دارای جیب است و به همین دلیل ساک تبلیغاتی کیفی نامیده می‌شود.

ساک کاغذی

ساک کاغذی هم جنبه تبلیغاتی دارد و هم جنبه کادویی. با توجه به طرح‌های زیاد و متنوعی که بر روی ساک کاغذی چاپ می‌شود، می‌توان با اطمینان اظهار کرد که ساک کاغذی محبوب ترین نوع ساک تبلیغاتی است.

از مزایای ساک کاغذی می‌توان به تجزیه پذیر بودن آن اشاره کرد. ساک کاغذی علاوه بر همگام بودن با محیط زیست، دوستدار طبیعت نیز هست.

کیفیت لوگوی چاپ شده بر روی ساک کاغذی بهتر از بقیه انواع ساک‌های تبلیغاتی است. زیرا چاپ بر روی کاغذ به مراتب بهتر از پارچه و بقیه اجناس دیگر صورت می‌گیرد.

از ساک کاغذی عموما برای حمل خوراکی و اشیا سنگین استفاده نمی‌شود. زیرا کاغذ شکننده است وبا فشار کمی می‌شکند.

ایده ای در حد یک صنعت پیشرو

یکی از این ایده های بسیار عالی, ساک های پارچه ای بود. این ساک ها با داشتن قیمت بسیار پایین و کیفیت بالا, نه تنها برای انسان و محیط زیست خطرناک نبودند, بلکه به رفع آلودگی از محیط زیست نیز کمک می کنند چرا که برخی از تولید کنندگان, آن ها را از مواد بازیافتی تهیه می‌کردند که این خودش گامی موثر در جهت رفع آلودگی از محیط زیست است. الیاف به کار رفته در تولید ساک تبلیغاتی , انواع مختلفی داشته و از پلی استر تا پارچه و … بسته به نوع کاربری که دارد متفاوت می باشد.
استفاده از ساک تبلیغاتی , هم برای تولید کننده و هم برای مصرف کننده مزایای بسیار زیادی دارد. شما به عنوان کسی که یکی از این ساک های تبلیغاتی را سفارش می دهید, می توانید این شانس را داشته باشید که توسط مردم به هر جایی که بروند تبلیغ بشوید و توسط افراد جامعه, بیشتر دیده و شناخته شوید.

انواع ساک تبلیغاتی

انواع ساک تبلیغاتی

شما به عنوان یک صاحب کسب و کار, یک پاکت پارچه ‌ای یا همان ساک تبلیغاتی را به مشتری تان می دهید و اجناس خریداری شده توسط او را در آن پاکت ‌ها تقدیم می کنید. آن مشتری از مغازه شما خارج شده و در سطح شهر حرکت می کند؛ این بسیار جذاب است که می‌ توانید حرکت تبلیغات تان را در سطح شهر تماشا کنید. مشتری شما سپس به خانه می‌رود و اجناس خریداری شده را از پاکت خارج می کند؛ اما آیا آن پاکت را بیرون انداخته و یا به سبب زیبایی و کارایی بسیار خوبی که دارد آن را نگه می دارد؟
من فکر می کنم که هر بانوی با سلیقه ای از دور انداختن چنین وسیله ارزشمندی اجتناب کند و آن را برای خرید های بعدی اش نگهداری کند بنابراین شما می ‌توانید مطمئن باشید که حتی اگر مشتریان از اجناس شما خریداری نکنند, باز هم با در دست داشتن ساک تبلیغاتی شما, همچنان به دیده شدن کسب و کار شما کمک می کنند و بدون هیچ مزدی به تبلیغ کسب و کار شما می پردازند.
بنابراین بسیار ارزشمند است که شما به عنوان صاحب کسب و کار, با یک دید کلان به مسئله تبلیغات و ارائه خدمات مشتریان, بتوانید علاوه بر جلب رضایت آن ها و دادن خدمات ارزنده, همچنین می توانید از آن ها برای تبلیغ کسب و کار خودتان کمک بگیرید و آن ها نیز با کمال میل به این کار بپردازند. این یکی از معدود معاملات برد – بردی است که می توانید به عنوان یک صاحب کسب و کار, با مشتری تان داشته باشید و در آینده نزدیک از چیدن میوه آن لذت ببرید.

البته با انجام این کار, گام موثری نیز در جهت توسعه فرهنگ برداشته اید و همچنین به عنوان یک حامی محیط زیست شناخته خواهید شد که این به نوبه خودش یک موهبت بزرگ به حساب می آید. در حالی که شما برای انجام آن, نه به زحمت افتادید و نه هزینه اضافی کرده‌ اید صرفاً همان خدمات هر روزتان را, به شکلی نوین ارائه کرده اید.

ساک تبلیغاتی پارچه ای

ساک تبلیغاتی پارچه ای

خرید ساک تبلیغاتی سرمایه گذاری پر سود

خرید ساک تبلیغاتی هزینه نیست؛ بلکه یک سرمایه گذاری پر سود است که آینده کسب و کار شما را تضمین کرده و رضایت مشتریان عزیزتان را تامین می کند. شما به عنوان یک شخص دوستدار محیط زیست شناخته شده و کسب و کارتان مورد توجه و حمایت عاشقان طبیعت قرار می گیرد. چه بسا می توانید با راه انداختن پویش هایی, مردم را به استفاده از این پاکت ها دعوت کنید و به شناخته شدنتان سرعت بدهید.
برداشتن چنین گام بسیار موثری, می تواند شما را در کسب و کار خودتان خاص جلوه داده و یک گام از سایر رقبای تان جلوتر قرار دهد. شما با رو کردن یک مزیت برای مشتریان تان, می توانید توجه آن ها را جلب کرده و خرید های بعدی آن ها را تضمین کنید؛ تنها کافی است یک بار استفاده از ساک تبلیغاتی را تجربه کنید تا به وضوح, اثر آن چه را که برایتان بیان کردم ببینید.
برداشتن چنین گامی شجاعت و جسارت می خواهد. این که شما یک رسم کهنه شده را کنار بگذارید و به جای استفاده از پاکت‌ های پلاستیکی بی جان, از ساک تبلیغاتی زیبا, زنده و دوستدار محیط زیست استفاده کنید نیازمند کنار گذاشتن عقاید پوسیده گذشته و بر تن کردن لباسی زیبا, فاخر و ارزشمند است.

ساک تبلیغاتی زیبا

ساک تبلیغاتی زیبا

نگران نباشید؛ ما در مجموعه مان به همه دغدغه های شما اندیشیده ایم و همه نیاز های شما را بررسی کرده‌ ایم و می توانیم به شما این تضمین را بدهیم که علاوه بر رفع نیاز های تان, به توسعه کسب و کارتان نیز خواهیم پرداخت و بیش از هر کسب و کار دیگری به صرفه اقتصادی شما و ارزشی که خلق می کنید فکر کرده ‌ایم و برای آن برنامه ریزی موثری داریم. تنها کافی است به ما اعتماد کنید و برای یک بار از خدمات ساک تبلیغاتی ما استفاده کنید تا بتوانید مفهوم واقعی معجزه در کسب و کار را با چشمان خودتان ببینید و طعم شیرین آن را حس کنید.
شما می توانید با مراجعه به وب سایت ما, خدمات ما در زمینه ساک تبلیغاتی را مشاهده کرده و در کوتاه ترین زمان, سفارش دلخواه تان را ثبت کنید. ما همچنین اینجا هستیم تا به شما مشورت داده و شما را در گرفتن یک تصمیم موثر کمک کنیم. تنها کافی است تلفن تان را بردارید و با کارشناسان ما صحبت کنید تا شما را در گرفتن این تصمیم مهم راهنمایی کنند.
پس از ثبت سفارش توسط شما مشتری گرامی, ما به سرعت دست به کار می‌ شویم تا بهترین محصولات مان را دست چین کرده و برای تقدیم به شما آماده کنیم. سفارش ثبت شده توسط شما, در کوتاه ‌ترین زمان ممکن, بالاترین کیفیت و کمترین هزینه به شما تقدیم خواهد شد.
بیایید رسم های زیبای گذشته مان را به یاد آوریم و آن ها را با فناوری نوین روز دنیا همراه کنیم تا خدمتی خلق کنیم که سال های سال پس از ما نیز بماند و مورد توجه و تشویق آینده گان نیز قرار گیرد و چنان که ما از گذشته گان یاد می کنیم, آن ها هم از ما به نیکی یاد کنند. باشد که قدمی در راستای اعتلای فرهنگ جامعه مان برداریم و به توسعه آن کمک کنیم.
ساک تبلیغاتی یزد تجربه یک خرید ارزان قیمت, در کنار کیفیت باور نکردنی را به شما تقدیم می کند و از کسب و کار شما حمایت می کند, تا به آن چه که می خواهید دست پیدا کنید؛ هر روز مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کرده و رضایت طیف وسیع تری از آن ها را به دست آورید.

ساک تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟

ساک‌های تبلیغاتی حقایق تبلیغاتی و بازاریابی زیادی را در خود جای داده‌اند. به این صورت که با وجود ساک تبلیغاتی ، لوگو و نماد شرکت تولید کننده آن محصول همیشه در معرض دید عموم خواهد بود و در اماکن مختلفی دیده خواهد شد.

امروزه کارخانه‌ها، شرکت‌ها، کسب و کارها و حتی مغازه‌های کوچک لوگوی مخصوص به خود را دارند. ساک‌های تبلیغاتی باعث می‌شوند تا نماد کسب و کار شما تبدیل به برند شود و با دیده شدن بیشتر، طرفداران و مشتری‌های بیشتری پیدا کنید.

ساک‌های تبلیغاتی سطح تبلیغات بیزینس شما را بالا می‌برد و برد تبلیغات کسب و کارتان را وسیع می‌کند. وسعت برد این تبلیغات به اندازه تمام مکان‌هایی است که مشتری با ساک تبلیغاتی به آن‌ها پا گذاشته است. با وجود آن دیگر نگران برند بیزینس خود نباشید.

قیمت

هزینه تولید و فروش این محصول بسیار اندک است. هزینه خرید جنس این محصول مانند پارچه، کاغذ، برزنتی و غیره و هزینه چاپ لوگوی شرکت تولیدی بسیار کم است؛ در کل این ساک محصول ارزان قیمتی به شمار می‌آید.

برای سفارش این محصول می‌توانید به صورت حضوری به مراکز تولید آن مراجعه کرده و این محصول را در تعداد درخواستی سفارش دهید.

شما به صورت غیر حضوری نیز می‌توانید نوع ساک تبلیغاتی مد نظر خود را انتخاب کنید. تعداد و نوع لوگوی مد نظر خود را برای اپراتور ارسال کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

لوگوی یک شرکت خاص توسط گرافیست‌ها طراحی می‌شود. پس از طراحی نیز باید توسط کارشناس شرکت تایید شود. لوگو طرح و شکلی است که یک برند خاص را نمایش می‌دهد. هویت یک سازمان یا هر کسب و کار، به صورت لوگو دیده می‌شود.

خلاصه

ما تلاش کردیم تا تمامی مطالب مربوط به ساک تبلیغاتی را برای شما ذکر کنیم. امیدواریم که خواندن این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

این محصول از ارزان ترین ومحبوب ترین اقلام‌های تبلیغاتی است زیرا با پرداخت هزینه کمی قادر هستید تعداد زیادی از ساک‌های تبلیغاتی را تهیه کنید که عملا نقش یک بیلبورد تبلیغاتی سیار را دارد.

ساک تبلیغاتی توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند و با مشتری ارتباط مستقیم دارد و تا مدت‌های طولانی طرح و نام برند شرکت تولیدی را در ذهن مشتری ثبت می‌نماید.

[کل: ۳ میانگین: ۵]