03537300003 – 09135768461 – 09135838332

جستجو کردن

ساک دستی تبلیغاتی انواع مختلفی را شامل می‌شوند، از جمله ساک‌های کاغذی و پارچه‌ای و پلاستیکی که در نوع کاغذی با توجه به عدم استفاده مجدد، جدای از این که مقرون به صرفه نبوده، برای محیط زیست نیز مضر هستند. مجموعه یزد لایی با داشتن مجهزترین خط تولید دوخت اولتراسونیک قادر به تولید انواع ساک‌های پارچه‌ای با ابعاد مختلف هستند. پارچه‌های اسپان باند مورد استفاده در این ساک‌ها باکیفیت‌ترین پارچه های اسپان باند کشور بوده که با توجه به سفارش مشتری در گرماژهای مختلف تهیه و به کارگرفته می‌شود.

شماره تماس‌های یزد لایی

تحویل فوری محصول

لیست قیمت ساک دستی تبلیغاتی (زمستان ۱۴۰۲)

لیست قیمت ساک دستی

مقایسه بین انواع ساک دستی­‌های مختلف با هم:

بهتر است قبل از مقایسه‌­های دیگر در انواع ساک دستی ­های تبلیغاتی، ما با توجه به اینکه در این مقاله قصد داریم ساک دستی‌های پارچه‌ای را با انواع دیگر مقایسه کنیم. این نوع ساک دستی‌ها را ابتدا بررسی نماییم و انواع بگ شاپ‌های پارچه‌ای را باهم مقایسه نماییم.

مقایسه بگ شاپ های تبلیغاتی طلق دار

بگ شاپ‌های پارچه‌ای در نوع پارچه و روش تولید با هم متفاوت هستند. در نتیجه با در نظر گرفتن نوع پارچه در استقامت شکل و رنگ و زیبایی آن می توانیم تصمیم بگیریم، همچنین با روش تولید و هزینه تمام شده مواد اولیه آن می‌توانیم از لحاظ اقتصادی آن‌ها را با هم مقایسه کنیم. پارچه‌‌های نبافته به لحاظ اینکه روش تولید آن سریع تر و قابل دسترس‌تر هستند ارزان تر هستند، که بعضاً قیمت تمام شده آن یک چهارم و یک هشتم پارچه‌های بافته است و به همین علت هزینه تمام شده پارچه‌های نبافته در تولید ساک دستی از این نوع پارچه کمتر است.

به لحاظ زیبایی و طراحی با توجه به اینکه در پارچه‌های بی­‌بافت می‌توان از رنگ‌های مختلف به طور یکنواخت استفاده نمود و حتی بر روی آن‌ها چاپ‌های متنوعی را انجام داد به همین علت از لحاظ زیبایی کمتر از پارچه‌های بافته شده نیستند، بنابراین به طور کلی در این مقایسه می­توان نتیجه گرفت به لحاظ اقتصادی و به لحاظ زیبایی پارچه­‌های نبافته بسیار مزیت بیشتری نسبت به پارچه‌های بافته شده برای تولید بگ شاپ‌­های تبلیغاتی دارند. در خصوص پارچه‌های نبافته پارچه اسپان باند مصرف بیشتری برای تولید ساک دستی‌های تبلیغاتی دارد اسپان باند که از پلی پروپیلن یا همان PP ساخته شده است در کشور ایران به وفور یافت می‌شود.

با توجه به اینکه روش تولید اسپان باند به صورت مستقیم است و با ذوب این مواد تبدیل به پارچه‌های نبافته می‌گردند و می‌توان با مخلوط کردن این مواد با انواع مستربچ‌های رنگی آنها را تبدیل به اسپان باندهای رنگی به سادگی نمود هزینه تولید این نوع پارچه نبافته نیز در تمامی دسته‌های پارچه های نبافته ارزان تر است، پس بنابراین اسپان باند به عنوان بهترین گزینه برای تولید تولید ساک دستی­‌های تبلیغاتی می‌­تواند به کار گرفته شود.

بنابراین با توجه به اینکه این مواد اولیه تولید اسپان باند به راحتی در دسترس و ارزان است و با توجه به اینکه در بورس کالای ایران عرضه می‌گردد و نیاز به واردات آن نیست قیمت آن با مولفه‌هایی چون عرضه و تقاضا تغییر می­کند و آن می‌تواند بر روی قیمت اسپان باند تاثیر بگذارد به طوری که در ماه‌های گرم به علت استفاده کمتر از انرژی های فسیلی با توجه به درجه حرارت دما این مواد ارزان شده و با همین توجه قیمت اسپان باند نیز کاهش پیدا می­‌کند.

با این توجه که به راحتی قابل دسترس است و همچنین در سال­‌های اخیر با توجه به اینکه در مسئله و بیماری کرونا تعداد کارخانه­‌های تولید اسپان باند افزایش پیدا کرده است این پارچه بسیار در دسترس و ارزان تر از همیشه است.

خب طبیعتا این مقایسه و در دسترس بودن و ارزان بودن این نوع پارچه موجب می‌شود این نوع ساک دستی‌­های تبلیغاتی و بگ شاپ‌­های فروشگاهی تولید شده از این مواد و از این پارچه اسپان باند بتواند بی رقیب در بازار باشد. پس بهترین بگ­شاپ پارچه­‌ای یا همان ساک دستی­‌های تبلیغاتی پارچه‌ای دستی تبلیغاتی تولید شده با اسپان باند است.

یعنی عملاً ساک دستی‌های تبلیغاتی تولید شده با پارچه‌های نبافته که سرآمد آن اسپان باند است بهترین ساک دستی‌های پارچه‌ای هستند که در مقایسه با دیگر ساک دستی‌های پارچه‌ای برنده این رقابت هستند.

حال مقایسه بین بگ شاپ‌های پارچه‌ای که عملاً بهترین آن را انتخاب می‌نماییم که بگ شاپ‌هایی از جنس پارچه‌های نبافته هستند که سرآمد آن‌ها اسپان باند است را به عنوان ساک دستی‌های تبلیغاتی پارچه‌ای انتخاب می‌نماییم و آن را با دیگر انواع بگ‌های فروشگاهی مقایسه می‌کنیم در ابتدا ساک دستی تبلیغاتی اسپان باند را با ساک دستی تبلیغاتی کاغذی یا مشابه کاغذی مقایسه می‌کنیم و سپس ساک دستی تبلیغاتی اسپان باند را با ساک دستی تبلیغاتی از جنس پلاستیک مقایسه می‌نماییم.

مقایسه ساک دستی کاغذی با ساک دستی تبلیغاتی پارچه­‌ای:

ساک دستی‌هایی که از جنس کاغذ هستند با این توجه که از جنس کاغذ تولید شده‌اند و تصور می‌رود که قیمت نهایی آن با این توجه پایین باشد اما به این شکل نبوده و با توجه به روش تولید آن که با دست است، قیمت نهایی آن بالا در می‌آید به طوری که هزینه تولید یک ساک دستی یا بگ شاپ کاغذی بعضاً برابر با هزینه کامل یک بگ شاپ پارچه‌ای در همان سایز است.

حال مقاومت این نوع بگ شاپ‌های کاغذی نیز ملاک است و به همین علت در اکثر فروشگاه‌ها از استفاده آن پرهیز می‌نمایند شاید یکی از ویژگی‌های بهتر و برتر این نوع ساک دستی‌های کاغذی نگهداری مواد غذایی داخل آن به صورت بهتر با توجه به گذردهی هوا است که البته در بعضی از ساک دستی‌های پارچه‌ای که مخصوصاً از جنس پارچه‌های نبافته است این مسئله حل گردیده است.

مقایسه ساک دستی ­های تبلیغاتی از جنس پلاستیک با ساک دستی  تبلیغاتی از جنس پارچه‌های نبافته اسپان باند:

مهم ترین ملاک برای اینکه ما ساک دستی‌های تبلیغاتی را با هم مقایسه کنیم می‌تواند دوام آنها باشد در زمان مشخص می‌گردد که کدام ساک دستی تبلیغاتی که مخصوصاً تبلیغات در آن اولویت است به عنوان بهترین ساک دستی تبلیغاتی می‌تواند معرفی گردد کافیست که ما هزینه تبلیغات را در روز یا به عبارتی per/day مقایسه نماییم.

این ملاک عملاً همه ساک دستی‌هایی که به عنوان مخصوصاً تبلیغات به کار گرفته می‌شوند را می‌تواند به ما نشان دهد که بتوانیم بهترین را از مابین آنها انتخاب نمایید در مورد پلاستیک با توجه به ضرر محیط زیستی آن میتوان یک ایراد بزرگ نیز به چاپ‌های پلاستیکی یا همان ساک دستی‌های پلاستیکی گرفت که در مدت کوتاهی آنها غیر قابل استفاده می‌گردد. به طور مثال اگر بهترین ساک دستی  تبلیغاتی پلاستیکی مدنظر باشد نظر شما چند روز می‌تواند مهمان خانه شما باشد.

در بررسی ما و پرسش شرکت خانه نبافته جهان یا همان یزد لایی از مشتری‌های مختلف خود متوجه شده‌ایم که در بهترین حالت می توان ۱۰ روز را برای استفاده بهینه از ساک دستی  های تبلیغاتی پلاستیکی در نظر گرفت. این با این توجه است که ساک دستی‌های تبلیغاتی از جنس پارچه‌های نبافته اسپان باند نشان می‌دهد که این نوع ساک دستی‌های تبلیغاتی بیش از ۱۰۰ روز مقاومت دارند به طوری که بعضاً از آن کرده‌اند که این نوع ساک دستی‌های تبلیغاتی را چند سال نگه داشته و به علت تکرار و خستگی مشتری آن را استفاده نکرده است.

در زمان نوشتن این مقاله مواد اولیه پلاستیک اگر از پتروشیمی به صورت مستقیم گرفته شود و تولید آن با مواد درجه یک صورت بگیرد ساک دستی‌های تبلیغاتی درجه یک که از مواد پتروشیمی به صورت مستقیم استفاده شده‌اند کیلویی ۷۵۰۰۰ تومان است و در همین زمان ساک دستی­‌های تبلیغاتی که با اسپان باند تولید شده‌اند و مواد اولیه آن همان طور که بیان شد پلی پروپیلن است کیلویی ١٠٠٠٠٠ تومان است. حال با توجه به زمان مورد استفاده از هر دو نوع دستی تبلیغاتی پلاستیکی و پارچه نبافته میتوان قیمت آن را برای مصرف کننده در روز مقایسه نمود.

اگر در مورد ساک دستی  های تبلیغاتی از جنس پلاستیک عدد ۷۵ هزار تومان را به ۱۰ روز تقسیم نمایید شما روزانه مبلغ ۷۵۰۰ تومان را به عنوان هزینه تبلیغات هزینه کرده‌اید اما اگر از ساک دستی‌های با پارچه نبافته اسپان باند استفاده نمایید شما با توجه به قیمت کیلویی ۱۰۰ هزار تومان و تقسیم آن به عدد ۱۰۰ روز روزانه مبلغ ۱۰۰۰ تومان را به عنوان هزینه تبلیغاتی استفاده نموده‌اید.

پرواضح است که ساک دستی‌های تبلیغاتی پلاستیکی هفت و نیم برابر ساک دستی‌های پارچه‌ای برای شما هزینه برداشته است و طبیعتاً ساک دستی‌های تبلیغاتی از جنس پارچه‌های نبافته اسپان باند برای شما به مراتب ارزان‌تر درآمده است با اینکه در نگاه اول ساک دستی تبلیغاتی از جنس پارچه نبافته اسپان باند احساس می‌شود که برای مصرف کننده گران‌تر آب می‌خورد.

خب طبیعتاً وقتی که پلاستیک حداکثر در زمان ۱۰ روز به طبیعت نیز برمی‌گردد آسیب بسیار بیشتری را به محیط زیست میزند اینجا بحث، بحث اقتصادی و محیط زیستی است و همین دو نکته کفایت می‌کند که شما ساک دستی‌های پارچه‌ای از جنس اسپان باند را به ساک دستی‌های پلاستیکی ترجیح دهید.

ساک تبلیغاتی فرصتی برای دیده شدن

با ساک دستی تبلیغاتی، شما می‌توانید در هر جایی دیده شوید. به علاوه توسط مشتریان نیز شناخته خواهید شد. اگر سال‌های گذشته را به یاد داشته باشید، قطعا پاکت‌های کاغذی یا روزنامه‌های باطله‌ای را به یاد می‌آورید که صاحبان مشاغل و کسب و کار برای تحویل محصولات خود استفاده می‌کردند.

بگ شاپ‌ها یا به عبارتی ساک دستی‌های تبلیغاتی در بازار به صورت چند مدل ارائه می‌شود که می‌توان از جمله آن نوع کاغذی، نوع پلاستیکی و نوع پارچه‌ای را نام ببرد.
مقایسه ساک دستی کاغذی با ساک دستی تبلیغاتی پارچه‌ای:
بک شاپ هایی که از جنس کاغذ هستند با توجه به اینکه که از جنس کاغذ تولید شده‌اند و تصور می‌رود که قیمت نهایی آن پایین باشد اما به این شکل نیست و با توجه به روش تولید آن که با دست است، قیمت نهایی آن زیاد است.

به طوری که هزینه تولید یک ساک دستی یا بگ شاپ کاغذی بعضاً برابر با هزینه کامل یک بگ شاپ پارچه‌ای در همان سایز است. حال مقاومت این نوع بگ شاپ‌های کاغذی نیز ملاک است، و به همین علت در اکثر فروشگاه‌ها از استفاده آن پرهیز می‌کنند. شاید یکی از ویژگی‌های بهتر و برتر این نوع ساک دستی‌ها نگهداری مواد غذایی داخل آن به صورت بهتر با توجه به گذردهی هوا است که البته در بعضی از بگ شاپ‌های پارچه‌ای که مخصوصاً از جنس پارچه‌های نبافته هستند این مسئله حل گردیده است.

علت منسوخ شدن استفاده از پاکت‌های کاغذی به چند دسته تقسیم می‌شود. اما مهمترین آنها گران شدن کاغذ و عرضه‌ی پاکت‌های پلاستیکی است. پاکت‌های پلاستیکی که در عین تنوع بالا، قیمت پایینی دارند. اما این پاکت‌ها معایبی هم دارند. این پاکت‌ها حاوی میکرو ذراتی هستند که از آن‌ها جدا شده و به صورت معلق در هوا باقی می‌مانند. لذا محیط زیست را آلوده کرده و سلامت انسان را تهدید می‌کنند.

ساک تبلیغاتی کفش کتونی

در سال های اخیر ایده‌های متعددی برای از میان برداشتن کیسه‌های پلاستیکی به وجود آمدند و شرکت‌های مختلف بر روی برخی از آن‌ها سرمایه ‌گذاری‌هایی کردند؛ اما بسیاری از آن‌ها صرفاً جنبه تئوری داشت و در عمل, امکان استفاده از آن‌ها وجود ندارد. برای مثال, استفاده از کیسه‌های کاغذی ایده مناسبی نیست؛ چرا که قیمت بالای کاغذ و مشکلات تولید و بازیافت آن, مانع این می‌شود که بتوانیم به سنت شیرین گذشته باز گردیم اما برخی ایده‌ها بسیار ناب بوده و توسط سرمایه‌گذاران مختلف مورد توجه ویژه قرار گرفتند.شماره تماس‌های یزد لایی

مطالعه کنید: مزایای ساک دستی تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی مادر خوب

شما به عنوان یک صاحب کسب و کار, یک پاکت پارچه‌ای یا همان ساک تبلیغاتی را به مشتری تان می‌دهید و اجناس خریداری شده توسط او را در آن پاکت‌ها تقدیم می‌کنید. آن مشتری از مغازه شما خارج شده و در سطح شهر حرکت می‌کند؛ این بسیار جذاب است که می‌‌توانید حرکت تبلیغات‌تان را در سطح شهر تماشا کنید. مشتری شما سپس به خانه می‌رود و اجناس خریداری شده را از پاکت خارج می‌کند؛ اما آیا آن پاکت را بیرون انداخته و یا به سبب زیبایی و کارایی بسیار خوبی که دارد آن را نگه می‌دارد؟
هر بانوی با سلیقه‌ای از دور انداختن چنین وسیله ارزشمندی اجتناب می‌کند و آن را برای خریدهای بعدی‌اش نگهداری می‌کند بنابراین شما می‌توانید مطمئن باشید که حتی اگر مشتریان از اجناس شما خریداری نکنند, باز هم با در دست داشتن ساک تبلیغاتی شما, همچنان به دیده شدن کسب و کار شما کمک می‌کنند و بدون هیچ مزدی به تبلیغ کسب و کار شما می‌پردازند.
بنابراین بسیار ارزشمند است که شما به عنوان صاحب کسب و کار, با یک دید کلان به مسئله تبلیغات و ارائه خدمات مشتریان, بتوانید علاوه بر جلب رضایت آن‌ها و دادن خدمات ارزنده, همچنین می‌توانید از آن‌ها برای تبلیغ کسب و کار خودتان کمک بگیرید و آن‌ها نیز با کمال میل به این کار بپردازند. این یکی از معدود معاملات برد – بردی است که می‌توانید به عنوان یک صاحب کسب و کار, با مشتری‌تان داشته باشید و در آینده نزدیک از چیدن میوه آن لذت ببرید.

البته با انجام این کار, گام موثری نیز در جهت توسعه فرهنگ برداشته‌اید و همچنین به عنوان یک حامی محیط زیست شناخته خواهید شد که این به نوبه خودش یک موهبت بزرگ به حساب می‌آید. در حالی که شما برای انجام آن, نه به زحمت افتادید و نه هزینه اضافی کرده‌‌اید صرفاً همان خدمات هر روزتان را, به شکلی نوین ارائه کرده‌اید.

خرید ساک تبلیغاتی سرمایه گذاری پر سود

شما به عنوان صاحبان مشاغل و کسب و کار، هنگام خرید ساک تبلیغاتی، مبلغ پرداختی را نباید هزینه بنامید. بلکه باید از آن به عنوان یک سرمایه گذاری پرسود، تضمین کننده‌ی آینده‌ی کاری و تامین کننده‌ی رضایت مشتریان یاد کنید. حتی می‌توانید با حامیان محیط زیست همکاری کرده و با دعوت از مردم برای استفاده از این ساک‌ها، هم کسب و کارتان را معرفی کنید و هم به حفظ محیط زیست کمک نمایید. ساک دستی تبلیغاتی کسب و کارتان را به صورت ویژه‌ای جلوه می دهد. پس پیشنهاد می‌کنیم تنها یک بار این روش را امتحان کنید تا اثراتی که بیان شد را مشاهده نمایید.

گرچه کنار گذاشتن روش‌های رایج و عقاید گذشته و استفاده از روش‌های مدرن و فاخر کاری بس دشوار است و نیازمند شجاعت و جسارت است. اما بهتر است پاکت‌های پلاستیکی بی جان را کنار گذاشته و از ساک‌های تبلیغاتی شکیل و سازگار با محیط زیست استفاده کنید. در این راه مجموعه‌ی ما نیز یار و همراه شما خواهد بود. بدین ترتیب که به صورت همه جانبه کسب و کار شما و نیازهایتان را بررسی کرده تا از نگرانی‌های شما بکاهد. ما در مجموعه‌ی خود به شما تضمین می‌دهیم که کسب و کارتان را توسعه داده و برای آینده‌ی محصولات شما برنامه ریزی می‌کنیم. به علاوه صرفه‌ی اقتصادی شما عزیزان را در اولویت قرار خواهیم داد. بنابراین برای چشیدن شیرینی معجزه‌ی این ساک‌ها تنها یک بار از خدمات ساک دستی تبلیغاتی ما استفاده کنید.

رنگ های مختلف ساک تبلیغاتی

حال اگر علاقه مند به ثبت سفارش ساک تبلیغاتی هستید، به سایت ما  به نشانی https://yazdlaie.ir/bag/ مراجعه کرده و با همه‌ی خدمات در این زمینه آشنا شوید. صرفه جویی در زمان و هزینه کاملا در مراحل ثبت سفارش در وب سایت ما مشهود است. در ضمن کارشناسان و مشاوران ما از طریق خطوط تلفن آماده ی پاسخ گویی به شما عزیزان هستند. آماده سازی محصولات بلافاصله پس از ثبت سفارش آغاز شده و در کمترین زمان در اختیار شما قرار می گیرد. لذا سفارش ارسالی برای شما دارای ویژگی‌های سرعت تحویل، کیفیت بالا و هزینه‌ی تمام شده‌ی پایین است.

قیمت ساک دستی تبلیغاتی

هزینه تولید و فروش این محصول بسیار اندک است. هزینه خرید جنس این محصول مانند پارچه، کاغذ، برزنتی و غیره و هزینه چاپ لوگوی شرکت تولیدی بسیار کم است؛ در کل این ساک محصول ارزان قیمتی به شمار می‌آید.

برای سفارش این محصول می‌توانید به صورت حضوری به مراکز تولید آن مراجعه کرده و این محصول را در تعداد درخواستی سفارش دهید.

شما به صورت غیر حضوری نیز می‌توانید نوع ساک تبلیغاتی مد نظر خود را انتخاب کنید. تعداد و نوع لوگوی مد نظر خود را برای اپراتور ارسال کنید و سفارش خود را ثبت کنید. لوگوی یک شرکت خاص توسط گرافیست‌ها طراحی می‌شود. پس از طراحی نیز باید توسط کارشناس شرکت تایید شود. لوگو طرح و شکلی است که یک برند خاص را نمایش می‌دهد. هویت یک سازمان یا هر کسب و کار، به صورت لوگو دیده می‌شود.

کاتالوگ ساک دستی تبلیغاتی

خلاصه:

در این مقاله متوجه شده ایم که در بین ساک دستی های تبلیغاتی از جنس پارچه، پارچه های نبافته بهترین هستند و در مقایسه بین این بهترین گزینه با دیگر انواع ساک دستی های تبلیغاتی متوجه شده ایم که به لحاظ اقتصادی و محیط‌زیستی ساک دستی های تبلیغاتی از جنس پارچه های نبافته اسپان باند بهترین گزینه برای خرید و تبلیغات می باشند.

شرکت خانه نبافته جهان با برند یزد لایی با این توجه شعار سازمانی خود را انتخاب نموده است:

یکی برای ده روز یکی برای همیشه

این شرکت با استعانت از خداوند متعال تنها تولید کننده ساک دستی تبلیغاتی در استان یزد می­باشد و همچنین با این توجه اولین تولید کننده ساک دستی­های تبلیغاتی به صورت پایدار و با توجه به خط کامل تولید در این خصوص در مرکز کشور و استان یزد می­باشد.

یکی برای ده روز یکی برای همیشه شعار درستی است که امیدواریم شما عزیزان در خاطر داشته باشید و برای همیشه انتخاب نمایید نه برای ۱۰ روز

شماره تماس‌های یزد لایی