03537300003 – 09135768461 – 09135838332

جستجو کردن
یزد لایی

پاکت جاروبرقی یکی از قسمت‌های داخلی جاروبرقی است که مانند محفظه‌ای عمل می‌کند و هر آن چیزی که به وسیله جاروبرقی مکش می‌شود در آن جای می‌گیرد. پاکت جاروبرقی که به آن کیسه جارو نیز گفته می‌شود مانند هر قطعه‌ای دیگر از این وسیله جداگانه تولید می‌شود.

انواع پاکت جارو برقی یک بار مصرف

اطلاعاتی جامع درباره پاکت جاروبرقی

امروزه استفاده از وسایل برقی برای پاکسازی و تمیز کردن منازل رواج گسترده‌ای یافته است. جاروبرقی‌ها همواره نیازمند محفظه‌ای هستند تا گرد و غبار و کثیفی‌های منازل را جمع آوری کنند. از این رو به محفظه‌های تعبیه شده برای این دستگاه، پاکت جاروبرقی گفته می‌شود.

در حال حاضر به دلیل اهمیت بالای مخزن جاروبرقی، شرکت‌های زیادی در حوزه تولید آن تاسیس شده‌اند. برخی از شرکت‌های تولیدی اقدام به ایجاد روش‌های فروش نوین‌تر نیز کرده‌اند تا مردم را به خود جذب کنند. بازار این محصولات در سال‌های اخیر با رقابت فشرده‌ای همراه بوده است بدین منظور شرکت‌های موفق زیادی در این حوزه حضور دارند.

مطالعه کنید: پارچه ملت بلون: امکان خرید و سفارش آنلاین با قیمت مناسب

انواع پاکت جاروبرقی

انواع پاکت جاروبرقی

یکی از مسائلی که با بررسی آن می‌توانید خرید بسیار بهتری را تجربه کنید، شناخت انواع پاکت جاروبرقی است. پاکت‌های جاروبرقی در دیدگاه کلی به دو دسته دائمی و یکبار مصرف تقسیم بندی می‌شوند.

در دسته پاکت‌های دائمی شاهد رضایت مردم کشورمان نیستیم. این موضوع به این دلیل است که پس از هر بار جارو کشیدن باید این پاکت‌ها تخلیه شوند. فرآیند تخلیه پاکت در این جاروبرقی‌ها نیز آسان نیست. علاوه بر این موضوع این مدل از پاکت‌ها در طول زمان می‌توانند سبب کاهش قدرت مکش جاروبرقی شوند.

اما در دسته پاکت جاروبرقی یکبار مصرف روز به روز شاهد تولید محصولات جدیدتر و علمی‌تری هستیم. توجه داشته باشید که در تولیدات جدید ارائه شده از شرکت‌های معتبر شاهد فضا‌های بیشتر برای پاکت‌ها نیز هستیم. همچنین این محصولات دارای جنس بسیار بهتری است و برای هر یک از آن‌ها بخشی به نام فیلتراسیون تعبیه شده است. فیلتراسیون در واقع وظیفه فیلتر سازی کثیفی مدنظر شما را دارد. در ادامه به انواع فیلترها خواهیم پرداخت.

پاکت هپا

در واقع کلمه هپا مخفف هوای ذرات با راندمان بالا است. این مدل از پاکت‌ها یعنی پاکت hepa نوعی پاکت است که می‌تواند ذرات ریز هوا را نیز به دام خود بیندازد. این پاکت از قدرت قابل توجهی بهره‌مند بوده و همین موضوع تاثیر زیادی را در محبوبیت آن دارد. توجه داشته باشید اگر دچار آلرژی هستید و افراد خانواده شما نیز آلرژی دارند، استفاده از این پاکت پیشنهاد می‌شود. چرا که این پاکت می‌تواند تمام ذرات ریز از جمله شوره سر، گرد و غبار و … را جمع آوری کند.

پاکت جاروبرقی تیپ p

سری p از پاکت‌های جاروبرقی پر کاربرد است چرا که این سری از پاکت‌ها در اکثریت جاروبرقی‌ها وجود داشته و دارای انواع بسیار زیادی نیز است. از ویژگی‌های خاص این مدل از پاکت جاروبرقی می‌توان به فضای بزرگ آن، ضد آلرژی بودن این محصول، وجود ۵ لایه برای تولید آن، قابلیت جذب گرد و غبار، مقاومت در برابر پارگی اشاره داشت. به طور معمولی نیز از این پاکت‌ها می‌توان برای مدت زمان دو هفته نیز استفاده نمود.

مطالعه کنید: تولید کننده انواع ماسک

پاکت های جاروبرقی تیپ g

در ابتدا نیاز است که بگوییم این مدل از پاکت جاروبرقی در واقع اصل هستند. یعنی منظور از پاکت تیپ g، پاکت اصل است که در نحوه کارکرد جاروبرقی شما نیز تاثیر زیادی دارد. استفاده از پاکت‌های اصل برای جاروبرقی باعث می‌شود تا طول عمر دستگاه شما افزایش زیادی داشته باشد. علاوه بر این موضوع شما با استفاده از این پاکت‌ها شاهد تمیزی بسیار بهتری هستید.

تفاوت های پاکت دائم با یک بار مصرف در چیست؟

یکی از تفاوت‌های اصلی پاکت‌ها، جنس این محصولات است که پاکت‌های یکبار مصرف از جنس کاغذی، پلیمری و پارچه‌ای هستند. شما پس از استفاده از این پاکت‌ها می‌توانید این محصولات را دور بریزید. اما در پاکت‌های دائمی ابتدا باید اقدام به خارج کردن پاکت کنید سپس آن را شستشو دهید و مجدد در درون جاروبرقی قرار دهید.

یکی از تفاوت‌های دیگر این دو پاکت، تعداد لایه‌های به کار رفته برای تولید آن است. توجه داشته باشید تنها پاکت‌های یکبار مصرف دارای انواع مختلفی همچون چندلایه‌ها هستند. در نظر داشته باشید در صورت استفاده از پاکت جارو برقی یکبار مصرف، باید احتمال پاره شده پاکت را بدهید. در صورت پاره شدن پاکت، آشغال‌های موجود در پاکت وارد موتور جاروبرقی شده و هزینه سنگینی را به وجود می‌آورد.

همچنین پاکت جاروبرقی دائمی در طول زمان می‌تواند خاک نسبتا زیادی را وارد موتور جاروبرقی شما کند. اما پاکت‌های یکبار مصرف نمی‌توانند چنین آسیبی را به دستگاه شما بزنند.

بهترین جنس پاکت جاروبرقی

 

از چه پاکتی برای جاروبرقی خود استفاده کنیم؟

یکی از سوالات پرتکرار بسیاری از مردم کشورمان این موضوع است که از چه پاکت جاروبرقی استفاده کنیم. بسیاری از محققان با تحقیقات انجام شده خود بر روی پاکت‌ها بر این عقیده هستند که استفاده از پاکت آنتی باکتریال بسیار مناسب است. در پاکت‌های آنتی باکتریال شاهد جلوگیری از ورود ریزترین ذرات ممکن به منازل هستیم. علاوه بر این موضوع این پاکت‌ها نسبت به افرادی که دارای حساسیت هستند بسیار موفق عمل می‌کند و سبب رفع آلرژی شما می‌شود.

اما علاوه بر این پاکت افرادی وجود دارند که طرفدار پاکت‌های پلیمری یا کاغذی نیستند و علت آن نیز تخریب محیط زیست است. ما برای این افراد نیز چاره‌ای را اندیشیده ایم و شما می‌توانید به جای خرید پاکت آنتی باکتریال، از پاکت پارچه ای استفاده کنید. در پاکت پارچه ای دیگر تخریب محیط زیست صورت نمی‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید نوع اسپان باند این پاکت‌ها گزینه بسیار مناسبی است.

مطالعه کنید:

مواردی که در هنگام خرید باید به آن توجه داشت

شاید با توضیحات بیان شده فوق نوع کیسه جاروبرقی خود را برای خرید انتخاب کرده باشید. توجه به این موارد در هنگام خرید خالی از لطف نیست.

  • کیسه‌های یکبار مصرف در انواع لایه‌های ساخته می‌شوند و در بازار موجود هستند.( کیسه جاروبرقی یک لایه، دو لایه و سه لایه) همچنین برای کیسه‌های جاروبرقی دائم نیز در انواع لایه‌ها تولید و عرضه می‌شوند که تعداد لایه‌های این کیسه حتی در پنج لایه یا بیشتر هم تولید می‌شوند. پس در هنگام خرید حتما از فروشنده لایه‌های کیسه را بپرسید یا روی بسته بندی پاکت را مطالعه کنید. کیسه‌های بالاتر از سه لایه مقاوم‌تر و بهتر هستند و باعث طول عمر موتور دستگاه می‌شود؛ زیرا مانعی برای نفوذ گرد و غبار به موتور جارو برقی است.
  • برخی از تولید کنندگان با استفاده از تکنولوژی انواع کیسه‌های جاروبرقی را در مدل آنتی باکتریال ساخته است و برای کسانی که از حساسیت‌های خاصی رنج می‌برند، بسیار مناسب است.
  • انتخاب مدل و ابعاد کیسه جاروبرقی باید متناسب با مدل دستگاه جاروبرقی باشد و حتما مدل جاروبرقی خود را به فروشنده بگویید.
  • حتما می‌دانید، زمانی که کیسه جاروبرقی پر شود و یا از لایه نازک ساخته شده ‌باشد گرد و غبار را در محفظه پراکنده می‌کند، این امر باعث کاهش قدرت موتور جاروبرقی می‌شود. کاهش قدرت موتور برابر است با کاهش قدرت مکش آشغال و گرد و غبار و در نهایت باعث سوختگی جاروبرقی می‌شود. همچنین در هنگام استفاده از جارو برقی ذرات و گرد و غبار از روی سطح در هوا پراکنده می‌کند، چون قدرت جذب ضعیفی دارند. پس در انتخاب بهترین نوع پاکت جاروبرقی نهایت دقت را داشته باشید.

بهترین جنس پاکت جاروبرقی

گفتیم که پاکت جاروبرقی از سه نوع جنس پلیمری، پارچه‌ای و کاغذی ساخته می‌شود؛ اما اگر بخواهیم پاکت یکبار مصرف و یا دائم جاروبرقی را تهیه کنیم، بهترین جنس کدام است؟

به نظر می‌رسد که بهترین جنس پاکت شاید نوع آنتی باکتریال باشد که مانع پخش شدن گرد و غبار به محیط خواهد شد. عدم انتشار گرد و غبار برای کسانی که از حساسیت‌ها و آلرژی‌های محیطی رنج می‌برند امری حیاتی است و این محقول برای آنان بسیار مناسب‌تر است. پارچه‌های کیسه‌های دائم در چندین لایه ساخته می‌شود که مانع از ورود گرد و غبار به داخل محفظه و موتور جارو می‌شود.البته جنس آنتی باکتریالی در پاکت‌های یک بار مصرف نیز تولید می‌شود؛ اما کیسه‌های پارچه‌ای که مدافعان محیط زیست و کسانی که به طول عمر دستگاه اهمیت می‌دهند، طرفدار بسیار زیادی دارند مهم است تا نوع جنس و ویژگی‌های آن را کامل بشناسند. پیشنهاد تیم تحقیقاتی به تمام کسانی که خواهان پاکت جاروبرقی درجه یک هستند، کیسه‌های پارچه‌ای از جنس اسپان باند است. در خصوص این پارچه گفتنی‌ها زیاد است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

پارچه اسپان باند و کاربرد آن در پاکت جاروبرقی

پاکت جاروبرقی از جنس پارچه اسپان باند بهترین و مرغوب‌ترین نوع این محصول در بازار‌های جهانی است. امروزه تولید منسوجات کم کم به سوی ساخت پارچه‌های بی بافت و پلی پروپیلن می‌رود. این پارچه دارای ویژگی‌های بی نظیری است که در ساخت انواع محصولات به کار گرفته می‌شود. پاکت‌های جاروبرقی به دلیل اهمیت زیاد در طول عمر دستگاه ساخت آن دارای حساسیت‌ها و لزوماتی است. برای تولید کنندگان این موضوع اثبات شده است که استفاده از پارچه اسپان باند در تولید این مهم بسیار عالی است. جنس این پارچه از نخ و تار و پود نیست بلکه نوعی جنس فشرده است که در انواع مختلف از ضخامت و وزن تولید می‌شود. این پارچه برای ساخت کیسه‌های جاروبرقی بی نظیر هستند.

پاکت جاروبرقی تولیدی در مجموعه یزد لایی

خصوصیات پاکت جاروبرقی اسپان باند

همان طور که گفته شد این مدل از پاکت‌ها، یکی از بهترین پاکت‌های موجود در بازارهای ایران است که هیچ آسیبی به محیط نمی‌زند. علاوه بر این موضوع این مدل از پاکت‌ها به عنوان پاکت‌های برتر جهانی نیز شناخته می‌شوند. یعنی این محصولات دارای اعتباری جهانی هستند و اکثریت مردم جهان از این محصول استفاده می‌کنند. همچنین این محصول ساخته شده از پروپیلن است که در واقع به آن پاکت بی‌بافت نیز گفته می‌شود.

علاوه بر تمامی نکات ذکر شده احتمال پاره شدن این پاکت جاروبرقی بسیار پایین است که این موضوع جاروی شما را ضمانت می‌کند. در نظر داشته باشید علاوه بر تمامی مزیت‌های این محصول، استفاده از این پاکت باعث می‌شود تا هیچ آسیبی به جارو شما وارد نشود. یعنی این پاکت‌ها هیچ گونه آلودگی را به جاروبرقی شما وارد نمی‌کنند.

مطالعه کنید: تولید کننده انواع پاکت جارو برقی

نقش پاکت جاروبرقی در عملکرد جاروبرقی چیست؟

عملکرد جاروبرقی به این صورت است که آلودگی، گرد و خاک و هر گونه ذرات ریز را به وسیله مکش در پاکت جاروبرقی ذخیره می‌کند. در واقع خرده آشغال‌ها در کیسه جاروبرقی جمع می‌شوند و هر وقت که کیسه پر شد، باید تخلیه گردد.

به پاکت جاروبرقی، مخزن زباله نیز گفته می‌شود. اندازه این محصول با توجه به نوع جاروبرقی متفاوت است. کیسه جاروبرقی‌های هتلی و تجاری ابعاد بسیار بزرگتری نسبت به جاروبرقی‌های خانگی دارند.

از دیگر تفاوت‌های جاروبرقی‌های هتلی، صنعتی و تجاری آن است که مخزن زباله آن‌ها مقاوم‌تر و مستحکم‌تر است.

اگر کیسه جاروبرقی پر باشد یا به درستی نصب نشده باشد، ممکن است خرده اشغال‌ها به قسمت داخلی جاروبرقی نفوذ پیدا کنند و عملکرد جاروبرقی را مختل کنند. در این مقاله به شرح نحوه نصب و مراحل تعویض آن خواهیم پرداخت.

چگونه متوجه پر شدن کیسه شویم و چگونه آن را تهیه کنیم؟

همان طور که می‌دانید کیسه جاروبرقی در کنار موتور جاروبرقی قرار گرفته است و ارتباط مستقیمی را با موتور دارد. از این رو اگز رمانی موتور جاروبرقی شما با افت فشار همراه بود نشانگر زمان تعویض پاکت است. بدین ترتیب شما باید اقدام به تعویض پاکت کنید.

امروزه مراکز بسیار زیادی در سراسر کشور ایران احداث شده‌اند که در واقع فعالیت اصلی آن‌ها ارائه پاکت جاروبرقی است. بدین ترتیب شما می‌توانید برای خرید پاکت جاروبرقی به این مراکز مراجعه کنید.

پاکت جاروبرقی مناسب مدل های مختلف

مراحل نصب کیسه جاروبرقی

ابتدا خرطوم جاروبرقی را جدا کنید. سپس محفظه نگهدارنده کیسه را باز کنید. این محفظه با کمی فشار باز می‌شود. البته باید ذکر کرد که نحوه باز شدن این محفظه به برند و نوع جاروبرقی بستگی دارد.

بعضی از برندهای خاص جاروبرقی برای باز شدن درب محفظه نگهدارنده، دکمه خاصی دارند. در مرحله بعد پاکت جاروبرقی را بیرون آورده و کیسه جدید را جایگزین کنید.

کیسه‌های جاروبرقی‌های خانگی یک بار مصرف هستند. به این صورت که پس از پر شدن باید با کیسه جدید جایگزین شود. اما کیسه جاروبرقی‌های تجاری، هتلی و صنعتی دائم است. یعنی پس از پر شدن تنها به خالی شدن نیاز دارد. در مدت‌های طولانی نیز نیاز دارد که شسته شود.

توجه داشته باشید که در هنگام تخلیه و تعویض کیسه جاروبرقی از دستکش استفاده کنید. زیرا ممکن است میکروب‌ها و بیماری‌های پوستی گوناگونی از طریق آشغال‌ها و گرد و غبار به شما سرایت کند. و در ضمن مواظب خرده زباله‌های آسیب زننده مانند شیشه یا اشیا برنده باشید.

در نهایت نیز دقت کنید که کیسه جاروبرقی به درستی نصب شده باشد و چفت بودن در محفظه نگهدارنده را نیز چک نمایید.

قیمت پاکت جاروبرقی

یکی از مسائل بسیار مهم در رابطه با پاکت جاروبرقی مبحث قیمت این محصول است. توجه داشته باشید امروزه قیمت مشخصی برای این محصول وجود ندارد. بدین ترتیب شما برای اطلاع از قیمت ها باید با کارشناسان فروش هر شرکت تولیدکننده تماس حاصل کنید تا از قیمت دقیق مطلع شوید. همچنین به این موضوع توجه داشته باشید تا حتما از چندین شرکت مختلف قیمت را جویا شوید. این مسئله باعث می‌شود تا قیمت خرید شما تضمین گردد.

لیست قیمت آبان ۱۴۰۲ محصولات یزدلایی

کلیک کنید.

تولیدکننده و فروشنده عمده کیسه جاروبرقی

در حال حاضر با هدف جمعی مردم کشور ایران در راستای حمایت از کالای ایرانی شرکت‌های زیادی در حوزه تولید پاکت جاروبرقی احداث شده‌اند. این شرکت‌ها همواره دارای اعتبار مشخصی بوده و از محبوبیت زیادی نیز برخوردار هستند.

یزد لایی به عنوان یکی از برترین شرکت‌های فروشنده پاکت جاروبرقی در سراسر کشور ایران شناخته می‌شود. این شرکت با داشتن سابقه بلندمدت توانسته است محبوبیت زیادی را در میان تمامی مردم کشور ایران نیز کسب کند. توجه داشته باشید شرکت یزدلایی به عنوان تولیدکننده اصلی انواع پاکت شناخته می‌شود.

کلیک کنید: انواع بگ شاپ 

خرید پاکت انواع جاروبرقی

امروزه با وجود مشغله‌های کاری بسیار زیادی برای تمامی مردم کشورمان دیگر فرصت خرید حضوری محصولات مختلف نیست. بدین ترتیب شرکت یزدلایی نیز تصمیم گرفته است تا فروش اینترنتی خود را از طریق همین وب سایت برای مردم کشورمان آغاز کند.

مردم کشور ایران می‌توانند از این پس به وب سایت رسمی شرکت ما مراجعه کرده و از تنوع بالای مخزن جاروبرقی بهره‌مند شوند. علاوه بر این موضوع شما می‌توانید خرید عمده این محصول را در حجم‌های بسیار بالا سفارش دهید. شرکت یزدلایی همچنین اقدام به استخدام کارشناسان تخصصی در حوزه پاکت جاروبرقی کرده است. علت این موضوع نیز پاسخ دهی به سوالات مختلف مردم کشورمان در حوزه کیسه جاروبرقی است.

قیمت‌های ارائه شده از سوی شرکت یزدلایی به عنوان بهترین قیمت‌های موجود در بازار شناخته می‌شود.کاتالوگ پاکت جاروبرقی

 

تماس با یزد لایی