03537300003 – 09135768461 – 09135838332

جستجو کردن

اسپان باند کشاورزی عریض

شرکت خانه نبافته جهان (یزدلایی) برای اولین بار در ایران و در غرب آسیا اقدام به تولید پارچه‌­های عریض اسپان باند در حوزه کشاورزی نموده است. اسپان باند با توجه به اینکه می‌تواند تبخیر و تعرق گیاهان را به خاک برگرداند و با توجه به اینکه می‌تواند هوا را از خود عبور دهد دارای ویژگی‌های ممتاز است که در حوزه کشاورزی مطابق آن در موارد دیگر وجود ندارد. به طور مثال در پلاستیک‌های گلخانه‌ای تبخیر و تعرق هرچند عبور نمی‌کند و به خاک برمی‌گردد؛ اما با توجه به اینکه هوا عبور نکرده و می‌تواند موجب پوسیدگی گیاه یا میوه آن شود درنتیجه می‌تواند باعث خسارت گردد و بایستی دما در زیر پلاستیک گلخانه‌ای کنترل گردد.

نحوه استفاده اسپان باند کشاورزی

لیست قیمت اردیبهشت ۱۴۰۳ محصولات یزدلایی

کلیک کنید.👆👆👆

استفاده از مواد UV در اسپان باند کشاورزی شرکت یزدلایی

استفاده از مواد UV در تولید این محصول نیز موجب افزایش طول عمر اسپان ­باند کشاورزی می­‌گردد. درصد استفاده از مواد یووی میتواند طول عمر اسپان باند کشاورزی را از ۲ ماه در حالت عادی به ۴ ماه تا یک سال افزایش دهد. میزان افزایش طول عمر اسپان باند کشاورزی رابطه مستقیمی با مقدار مواد مصرفی UV دارد که طبیعتا می­‌تواند هزینه را با توجه به تعداد دفعات استفاده که با افزایش طول عمر آن ایجاد شده است، کاهش دهد.

شماره تماس‌های یزد لایی

تنها تولید کننده اسپان باند کشاورزی عرض ۷ متر در غرب آسیا

شرکت خانه نبافته جهان با برند یزد لایی سالهاست در حوزه پارچه‌های نبافته مشغول به فعالیت است؛ این شرکت با بهره گیری از بهترین مهندسان داخلی توانسته است که دستگاه‌هایی را در این حوزه طراحی و بسازد، دستگاهی که شرکت خانه نبافته جهان در حوزه کشاورزی ساخته است این قابلیت را دارد تا پارچه های اسپان باند عریض ٧ متر (و کمتر از آن) را تولید نماید این قابلیت موجب شده است که برای زمین­‌های کشاورزی بزرگ این پارچه کارایی بسزایی داشته باشد.

واحد تحقیق و توسعه شرکت خانه نبافته جهان با برند یزد لایی توانست برای اولین بار پارچه با عرض ۷ متر و کمتر از آن را تولید نمایند تا قبل از آن در منطقه غرب آسیا پارچه اسپان باند حداکثر تا عرض ۴ متر و ۲۰ سانتی متر تولید گردیده بود همچنین در دنیا پارچه اسپان­ باند تا عرض ۵ مترو ۲۰ سانتی متر تولید شده بود و برای اولین بار پارچه اسپان باند با عرض ۷ و ۲۰ سانت و کمتر از آن در شرکت یزد لایی به تولید رسید این موفقیت عظیم و بزرگ برای اولین بار در سال ۱۴۰۲ هجری شمسی یا سال ۲۰۲۳ میلادی صورت گرفت که این مقاله سندی به یادگار برای این تولید است.

مزایای استفاده از اسپان باند کشاورزی به صورت عملی را در ویدیو زیر می‌توانید مشاهده کنید:

برای تهیه اسپان باند کشاورزی می‌توانید با شماره‌های زیر به صورت مستقیم و مشاوره‌ی رایگان شرکت یزدلایی استفاده کنید و اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید.

شماره تماس‌های یزد لایی