03537300003 – 09135768461 – 09135838332

جستجو کردن

لایه اسپان لس

معرفی اسپان لس

اسپان لس چیست و چه ویژگی دارد؟ مهمترین کاربرد آن در صنایع چیست؟ در خرید این محصول لازم است که نکاتی را در اولویت قرار دهیم؟ در ادامه در نظر دارم به طور کلی اطلاعات مفیدی را در مورد این محصول ارائه داده و باید و نبایدهای کلی در خرید آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، با ما همراه باشید.

اسپان لس به دلیل داشتن ویژگی منحصر به فرد به طور عمده در ساخت و تولید دستمال‌های مرطوب مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع از محصولات دارای انواع مختلفی هستند و توسط شرکت‌های گوناگون با استانداردهای متفاوتی تولید می‌شوند.


مطالعه کنید: کارخانه تولید حوله یک بار مصرف

شرکت‌های عرضه کننده اسپان لس را به صورت خالص یا ترکیب با متریال دیگر طراحی می‌کنند، به همین دلیل در خرید این محصول لازم است باید و نبایدهای خاصی به منظور انتخاب محصول مناسب در اولویت قرار گیرد. برای خرید این محصول حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کارایی و اصل بودن آن مطمئن باشید. هرگونه سهل انگاری می‌تواند دردسرهای بسیاری به همراه داشته و هزینه‌ی صرف شده برای خرید را هدر دهد. اسپان لس نوعی از پارچه‌های نبافته و منسوجات بی‌بافت است. این نوع از پارچه‌ها به عنوان نسل جدیدی از منسوجات مدرن و دوست دارد محیط زیست است که به کارگیری آن‌ها دردسرهای کمتری دارد.

ویژگی‌های اسپان لس

ویژگی‌های منحصر به فرد اسپان لس سبب شده است که کارایی آن به مقدار بسیار زیادی افزایش یابد. از آنجایی که دارای مقاومت کششی بیشتر است، به راحتی پاره نخواهد شد و این امر سبب می‌شود با اطمینان خاطر از کارایی آن استفاده کنیم. از مهمترین ویژگی این محصول می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • جذب آب بالا
 • تنفس پذیری
 • انعطاف پذیری بالا
 • مقاومت بالا به خصوص در کشش‌های طولی و عرضی
 • تنوع وزنی بالا
 • تنوع رنگی بالا
 • بدون ایجاد حساسیت
 • قابل بازیافت
 • کاربردهای وسیع در صنعت
 • کاربردهای وسیع در پزشکی

کاربرد گسترده آن در صنایع مختلف، سبب افزایش میزان تولید آن نیز شده است. امروزه شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی این محصول را با کیفیت عالی تولید می‌کنند. البته سودجویان نیز از قافله عقب نمانده و با تولید اسپان لس بی کیفیت ، در صدد فروش آن به قیمت کمتر هستند. دستمال و حوله‌های یکبار مصرف به طور عمده از این نوع پارچه‌ها تولید می‌شوند. مواد اولیه به کار رفته برای ساخت و تولید این محصول‌، می‌تواند پنبه، پلی استر، پلی پروپیلن، یامبو و … باشد.

هر چه متریال به کار رفته برای ساخت آن با کیفیت باشد، به مراتب هزینه‌ی درخواستی برای خرید این محصول نیز بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال محصول ساخته شده با پنبه اگر چه ویژگی‌های مطلوب بسیاری دارد ولی قیمت پیشنهادی بیشتری نیز دارد.

مطالعه کنید: انواع فیلتر جارو برقی

تفاوت اسپان باند با اسپان لس

اسپان لس با اسپان باند تفاوت بسیاری دارد و نباید این دو پارچه یکسان در نظر گرفته شود. ویژگی‌های متفاوت موجود در هر یک از این منسوجات، کارایی آن‌ها را نیز تحت کنترل قرار داده است. اسپان باند معمولا سه لایه یا چهار لایه است و بیشتر برای ساخت آن از پلی پروپیلن استفاده می‌شود. این نوع از منسوجات کاربرد و کارایی بسیار زیادی دارند، در حالی که این محصول حالت حوله‌ای داشته و میزان جذب بیشتری دارد.

هرگاه نیاز به جذب بیشتر بودیم، می‌توانیم از مزایا و کارایی آن استفاده کنیم. ناگفته نماند به دلیل داشتن خواص و کارایی متفاوت، نمی‌توانیم این دو پارچه را به جای هم استفاده کنیم.

قیمت اسپان لس

خرید انواع اسپان لس

ما خرید آنلاین اسپان لس را برای شما فعال کرده‌ایم، محصولات موجود در لیست فروش ما قابل ارسال به سراسر جهان است. راهنمای خرید آنلاین این محصول درج شده ، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق شماره و راههای ارتباطی موجود با ما در تماس باشید. اطلاعات کامل در اختیار شما قرار داده می‌شود. از مهمترین مزیت خرید اسپان لس از ما می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • تضمین کیفیت
 • قیمت مناسب
 • ارسال فوری
 • خرید آنلاین

لیست قیمت اردیبهشت ۱۴۰۳ محصولات یزدلایی

کلیک کنید.

مشاوره‌ی رایگان اعتماد شما، سرمایه ما است. به منظور خرید عمده  اسپان لس می‌توانید از مشاوره‌ی رایگان ارائه شده بهره‌مند شوید.  برای خریدهای عمده، تخفیف‌های مناسبی در نظر گرفته‌ایم. برای خرید عمده می‌توانید  ابتدا خرید خرده را انتخاب کنید، اگر از کیفیت آن مطمئن باشید، می‌توانید به راحتی ثبت سفارش خود را تکمیل کنید. به محض تکمیل شدن‌، می‌توانید در کوتاه‌ترین مدت زمان آن را دریافت کنید. خرید آنلاین مزایای بسیاری دارد به همین دلیل توانسته است توجه بسیاری را به سوی خود جلب کند. با استفاده از چند کلیک می‌توانید به راحتی سفارش خود را تکمیل کنید.

کلیک کنید: کاربردهای اسپان باند صنعتی

هزینه های محصولات

قیمت اسپان لس به فاکتورهای مختلفی وابسته است. شرکت‌های تولید کننده این نوع از محصولات با توجه به استاندارد و کیفیتی که در نظر دارند، هزینه‌ی متفاوتی برای خرید پیشنهاد می‌دهند. به منظور اطلاع از قیمت اسپان لس می‌توانید با ما در تماس بوده  یا به بخش فروش محصول این محصول در وب سایت ما مراجعه کنید. از عوامل موثر در قیمت این محصول می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • نوع
 • کیفیت
 • برند
 • کارایی
 • اندازه

به منظور ارائه‌ی خدمات مشتری پسند، در تلاش هستیم که قیمت مناسبی برای خرید اسپان لس پیشنهاد دهیم. اطلاعات کامل در مورد مشخصات در اختیار شما قرار داده می‌شود. توجه کنید قیمت این نوع از محصولات یک مقدار مشخص است به همین دلیل اگر برای خرید اسپان لس هزینه‌ی بسیار کمتری برای شما پیشنهاد شد، در این صورت به کیفیت و اصل بودن آن مشکوک باشید‌.

دستمال‌های مرطوب ساخته شده از این محصولات نه تنها مورد استفاده نخواهند بود بلکه می‌تواند دردسرهای بسیاری به همراه داشته باشد. با ما کیفیت عالی این محصول را به قیمت مناسب و معقول خریداری خواهید کرد.

کاربرد اسپان لس در صنعت

سخن آخر

به منظور خرید اسپان لس حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید یک شرکت یا عرضه کننده معتبر، هرگز با فروش اسپان لس بی کیفیت، اعتبار خود را از بین نمی‌برد. این امر برای خریدهای عمده که هزینه‌ی بیشتری پرداخت می‌شود، بسیار مهم است. ما به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در زمینه‌های فروش انواع مختلف از منسوجات با کیفیت عالی محصولات، توانسته‌ایم در اولویت شما باشیم. با ما با اطمینان خرید کنید.

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر می‌توانید از مشاوره ی رایگان ما استفاده کنید. کارشناسان بخش فروش ما حساسیت ویژه‌ای در انتخاب و کیفیت محصولات بخش فروش داند، به همین دلیل است که در همه‌ی این سال‌ها توانسته‌ایم، رضایت کامل شما را با فروش محصولات مرغوب به دست آوریم.شماره تماس‌های یزد لایی