03537300003 – 09135768461 – 09135838332

جستجو کردن

تیم فنی و مهندسی یزدلایی توانسته است آخرین ورژن دستگاه حوله یکبار مصرف را با تکنولوژی روز دنیا تولید نماید دستگاه حوله بک بار مصرف یزدلایی توانایی تولید ۸۰ تا ۱۰۰ عدد حوله در دقیقه را دارد. در دستگاه تولید حوله یکبار مصرف یزدلایی به کاربر پسند بودن (user friendly) یا راحتی استفاده کاربر توجه بسیاری شده است این دستگاه می‌تواند فقط با یک نیرو به صورت اتوماتیک حوله یکبار مصرف را تولید نماید.

کلیک کنید: قیمت و خرید ساک‌ دستی تبلیغاتی

دستگاه حوله یکبارمصرف یزد لایی چه ابعادی را می‌تواند تولید کند؟

دستگاه حوله یکبار مصرف یزدلایی می‌تواند ابعاد مختلفی از حوله را تولید نماید به این صورت که ابعاد ۴۰ سانتی‌متر در ۴۰ سانتی‌متر برای پک‌های جراحی و دستمال‌های دستی و ابعاد ۴۰ در ۸۰ برای حوله یکبار مصرف قابل تولید است.

همچنین با تغییر عرض رول ورودی دستگاه حوله یکبار مصرف می‌توان آن را برای تولید زیرانداز کودک و زیرانداز حیوان مناسب سازی نمود.

در ورژن‌های سفارشی این دستگاه، آپشنی اضافه می‌گردد که می‌­تواند هر عرض دلخواه ورودی را برش بزند و فولد نماید.

محصول نهایی دستگاه حوله یک بار مصرف چه ابعادی دارد؟

یکی از آپشن‌های اضافه شده در این ورژن فولد کردن یا به عبارتی تا زدن نهایی برای بسته‌بندی در دو حالت ۲۰ در ۱۰ و ۲۰ در ۲۰ سانتی‌متر است. این قابلیت می‌تواند به شما کمک نماید که در بسته‌بندی نهایی بتوانید از جعبه یا پاکت مناسب برای بسته‌بندی‌های با تعداد جمعی به طور مثال ۲۰ تایی یا ۵۰ تایی استفاده نمایید یا به صورت تکی آن­‌ها را تقدیم مشتریتان نمایید.

دستگاه حوله یکبار مصرف

کلیک کنید: خرید و قیمت پارچه اسپان باند

شمارنده اتوماتیک دستگاه حوله یکبار مصرف یزدلایی:

آپشن دیگری که به این دستگاه کمک نموده است که بتواند آخرین ورژن ارائه شده دستگاه حوله یکبار مصرف را در یزدلایی معرفی نماییم شمارنده‌های کمک کننده این دستگاه می‌باشد که می‌تواند به صورت کانتینیوس یا به صورت شمارنده تنظیمی عمل نماید. این آپشن به این صورت عمل می‌کند که در حرکت رفت و برگشت می‌تواند با توجه به داده ورودی تعداد مد نظر شما برای بسته این تعداد را بر روی هم گذاشته و نهایتاً تعداد مد نظر شما را تحویل دهد.

ترمز اتوماتیک دستگاه حوله یک بار مصرف:

ویژگی منحصر به فرد دیگر این دستگاه ترمز اتوماتیک آن هست که با کوچک‌تر شدن رول به صورت اتوماتیک فشار کششی را بیشتر می‌نماید که موجب بهتر عمل کردن دستگاه حول یکبار مصرف یزدلایی می‌گردد.

برای خرید این دستگاه و دریافت اطلاعات بیشتر شما می‌توانید با شماره‌های کارشناسان فروش یزد لایی تماس بگیرید.

برای دانلود کاتالوگ دستگاه حوله یکبار مصرف اینجا کلیک کنید. مشخصات فنی دستگاه:

مشخصات فنی دستگاه تولید حوله یکبار مصرف