03537300003 – 09135768461 – 09135838332

جستجو کردن

خرید لایی چسب لایکو ❤

لایی چسب لایکو

لایی چسب کاغذی یک اصطلاح مصطلح در بین فروشندگان و خریداران در مورد لایی چسب ها با جنس نبافته است. در حقیقت لایی چسب لایکو کاغذی یک پارچه بی بافت از جنس پلی استر است که با چسب پلی اتیلن یا پلی آمید آغشته شده است.
پارچه نبافتنه استفاده شده در لایی چسب لایکو، ترموباند است که از الیافی در هم تنیده تشکیل شده است که با کوبش و طی مراحل مختلفی به یک لایه نازک پارچه بی بافت تبدیل میگردد.

لایی چسب لایکو
خرید لایی چسب لایکو از شرکت خانه نبافته در چند گام به راحتی امکان پذیر است:

  • ۱- تماس با کارشناسان
  • ۲- پیش فاکتور
  • ۳- ثبت سفارش
  • ۴- ثبت سند پرداخت
  • ۵- ارسال لایی چسب

شماره تماس‌های یزد لایی

کلیک کنید: لایی چسب گریوه و آرا چیست؟

آیا لایی چسب لایکو تولید شده در یزدلایی قابلیت صادرات دارد؟

بله لایی چسب لایکو با استانداردهای دنیا در حال تولید است و قابلیت صادرات به تمامی جهان را دارد.
همچنین در حال حاضر به کشورهای عربی، پاکستان و افغانستان و همچنین آسیای میانه در حال صادرات است.

لایی چسب لایکو در ضخامت های مختلف قابل تولید است، اما با توجه به درخواست مصرف کنندگان، لایی چسب لایکو در دو ضخامت اصلی با عنوان لایی چسب لایکو باند آبی و باند سبز در بازار معروف است.
لایی چسب لایکو معمولا ۱۰۰ متری و ۲۰۰ متری تولید میگردد که برای حمل آسان و هزینه کمتر در کرایه بیشتر ۲۰۰ متری می باشد که مورد استقبال مصرف کنندگان نیز قرار گرفته است.
تفاوت لایی چسب لایکو بی بافت و لایی چسب پارچه ای، در قیمت و نوع استفاده آن می باشد. به علت نوع تولید پارچه نبافته طبیعتا قیمت آن بسیار مناسب تر از لایی چسب پارچه ای با پارچه بافته می باشد. همچنین لایی چسب پارچه ای در قبال لایی چسب لایکو بی بافت در استفاده؛ جاهایی استفاده میگردد که لایی چسب لایکو را در بعضی از آن موارد نمی¬توان استفاده نمود.

لایی چسب باند سبز

آیا در لایی چسب کاغذی لایکو از کاغذ خاصی استفاده میگردد؟

شاید تعجب کنید اگر بدانید، لایی چسب کاغذی لایکو هیچ ربطی به ورق کاغذ ندارد و فقط این یک لقب برای این لایی چسب محبوب در بازار است.

چگونه میتوانم نمایندگی لایی چسب لایکو شرکت یزد لایی را بگیرم؟

اگر قصد گرفتن نمایندگی لایی چسب لایکو را دارین؛ فقط کافی است که با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و بدون چک ضمانت فقط با دریافت فرم نمایندگی، در مرحله اول، نمایندگی عامل شرکت را، ۶ ماه در زمینه لایی چسب لایکو به شما میدهیم و سپس پس از بررسی ۶ ماهه در صورت فروش در رنج مشخص و تایید واحد فروش و مدیریت شرکت این نمایندگی به ۱ سال تمدید و سپس به نمایندگی انحصاری لایی چسب لایکو تبدیل میگردد.

شماره تماس‌های یزد لایی

کلیک کنید: خرید لایی چسب کاغذی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *