03537300003 – 09135768461 – 09135838332

جستجو کردن

اسپان باند بهداشتی چیست؟

اسپان باند بهداشتی

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-kl0jxyic’ id=” custom_class=” admin_preview_bg=”]

اسپان باند بهداشتی چیست؟

در مصارف بهداشتی، انواع مختلفی از پارچه‌ها استفاده می‌شود که یکی از انواع این پارچه ها، پارچه اسپان باند بهداشتی است. نوعی از پارچه‌های بیمارستانی است که در مصارف مختلف بیمارستانی مانند تولید لباس‌های بیمارستانی، تولید‌گان، تولید ماسک‌های یک بار مصرف و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اسپان باندهای بهداشتی یزد لایی جزء بهترین اسپان باند‌های موجود در بازار ایران است که به دلیل ساختار و بافت مناسب می‌تواند در مصارف مختلف بیمارستانی اعم از ساخت ماسک‌های سه لایه و دو لایه، تولید گان‌های بیمارستانی و … مورد استفاده قرار گیرند.

کلیک کنید: خرید و سفارش حوله یک بار مصرف

خرید پارچه اسپان باند بهداشتی

آشنایی با بافت پارچه اسپان باند بهداشتی

این نوع پارچه بهداشتی، از یک نوع ماده‌ای به نام پلی پروپیلن ساخته شده است و هیچ گونه بافت خاصی ندارد. به همین خاطر به پارچه اسپان باند بهداشتی، پارچه بی بافت نیز می‌گویند. همچنین، به دلیل ساختار و شکل این نوع پارچه از پارچه اسپان باند به پارچه‌های سوزنی نیز یاد می‌شود.

بافت و جنس پارچه اسپان باند باعث شده است که این پارچه قابلیت کشسانی خوبی را ارائه کند و از طرفی به دلیل آنتی باکتریال بودن این پارچه برای مصارف بیمارستانی مناسب باشد.

انواع مختلف پارچه اسپان باند

یکی از مهم‌ترین مواردی که افراد باید قبل از انجام مراحل خرید پارچه اسپان باند به آن توجه داشته باشند، انواع مختلف این پارچه است. نکته قابل توجه خریداران برای خرید اسپان باند بهداشتی این است که قرار است این پارچه را برای چه کاربردی استفاده کنند؟ در واقع، این نوع پارچه‌ها در عرض‌ها و گرماژهای مختلفی تولید می‌شود که هر کدام برای یکی از مصارف بیمارستانی و بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به غیر از گرماژ و عرض‌های مختلفی که در انواع این پارچه‌ها وجود دارد؛ این پارچه‌های یک بار مصرف در لایه‌های مختلفی تولید می‌شوند که باز هم بسته به هدف مصرف کننده، می‌توان یکی از انواع
پارچه‌های اسپان باند سه لایه و یا دو لایه را انتخاب و خریداری کرد.

کلیک کنید: کاربردهای مختلف ساک دستی تبلیغاتی

پارچه اسپان باند چیست؟

گرماژ پارچه اسپان باند چیست؟

همانطور که ذکر شد، یکی از مهم‌ترین مواردی که خریداران پارچه اسپان باند باید به آن توجه داشته باشند، این است که گرماژ پارچه اسپان باند چقدر است؟ این پارچه‌ها در گرماژهای مختلفی تولید و در بازار عرضه می‌شوند که هر کدام از این گرماژها برای کاربردهای خاصی مناسب هستند.

گرماژهای موجود در بازار برای پارچه اسپان باند بهداشتی از عدد ۱۷ آغاز شده و تا ۴۵ نیز وجود دارد که خریداران این پارچه می‌توانند بسته به هدف خود، یکی از گرماژهای این نوع پارچه بیمارستانی را خریداری و استفاده نمایند.

بهترین پارچه اسپان باند بهداشتی
بهترین پارچه اسپان باند بهداشتی

مطالعه کنید: لایی چسب گریو و آرا

بهترین پارچه اسپان باند بهداشتی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

خرید اسپان باند بهداشتی، بدون اطلاع از ویژگی‌های مناسب این نوع پارچه باعث می‌شود که شما خرید مناسبی را نداشته باشید. به همین خاطر توجه به نکات مربوط به خرید یک پارچه اسپان باند مناسب
می‌تواند به شما برای داشتن یک خرید خوب و مناسب کمک کند. شما می‌توانید بسته به نیاز خود یکی از انواع پارچه در گرماژ، عرض‌ها و تعداد لایه‌های مختلف را از طریق یزد لایی خریداری کنید و ثبت سفارش خود را از طریق یزد لایی انجام دهید.

  • پارچه‌های اسپان باند بهداشتی می‌بایست دارای جنسی نرم و لطیف باشند، از طرفی قابلیت کشسانی خوبی داشته باشند. توجه به نرم و لطیف بودن یک پارچه اسپان مخصوصا برای تهیه ماسک های سه لایه بسیار مهم است.
  • در هنگام خرید یک پارچه اسپان باند به گرماژ مورد نیاز خود دقت کنید. بیشترین گرماژ مورد نیاز مصارف بیمارستانی برای تهیه لباس های بیمارستانی ۳۰ تا ۴۰ می باشد. از طرفی برای استفاده از ملحفه‌های بیمارستانی معمولا پارچه‌هایی با گرماژهای پایین‌تر خریداری می‌شوند.

پارچه اسپان باند بیمارستانی باید آنتی باکتریال باشد که بتواند سلامت فرد مصرف کننده را تامین کند.
[/av_textblock]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” padding=’0px’ highlight=” highlight_size=” border=” border_color=” radius=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-2nh6a3′]
[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-kob7u6d4′ id=” custom_class=” admin_preview_bg=”]
تماس با یزد لایی
[/av_textblock]
[/av_one_full]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *