03537300003 – 09135768461 – 09135838332

جستجو کردن

بگ شاپ چیست؟ | چه کاربردهایی دارد؟

بگ شاپ یا ساک تبلیغاتی

بگ شاپ چیست؟ بگ شاپ یک نوع کیسه خاص به شمار می‌آیند که معمولاً در زمان خرید و فروش کالاهای مختلف مورد استفاده قرار می‌‌گیرند. امروزه بگ شاپ‌ها به یک ابزار تبلیغاتی بسیار مناسب نیز تبدیل شده‌اند و کسب و کارهای مختلف می‌‌توانند از آن‌ها در این زمینه بهره ببرند.

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که بگ شاپ‌ها نه تنها در کشور خودمان، بلکه در اکثر کشورهای جهان کاربرد دارند. همین امر ما را بر آن داشت تا در این متن به بررسی بگ‌ شاپ‌ها و همچنین کلیه نکات مربوط به آن‌ها بپردازیم. اگر در رابطه با این کیسه‌های بسیار جذاب و کاربردی پرسش خاصی دارید، توصیه می‌کنیم که ادامه متن را از دست ندهید.

ماهیت بگ شاپ

اولین موردی که در رابطه آن باید سخن بگوییم این امر است که به طور کلی بگ شاپ چیست؟ در پاسخ به این پرسش باید بیان کرد که کلمه پگ شاپ خود از دو بخش مختلف تشکیل شده است. کلمه بگ به معنای کیسه یا کیف است و کلمه شاپ نیز به معنای خرید کردن. بنابراین، بگ شاپ کیسه‌ای به شمار می‌آید که در زمان خرید کردن از آن استفاده می‌شود.

تنها یک لحظه فکر کنید که به یک مغازه خاص رفته‌اید و انبوهی از وسایل موردنیاز خود را خریداری کرده‌اید، حال قصد دارید که آن‌ها را با خود حمل کنید، طبیعتاً در چنین شرایطی باید از کیسه‌ها و کیف‌های خاصی کمک بگیرید که به همین منظور ساخته شده‌اند. بگ‌شاپ‌ها دقیقاً همان کیسه‌هایی به شمار می‌آیند که می‌توانند در این زمینه به شما یاری برسانندد.

امروزه بگ‌ شاپ‌ها را می‌توان در فروشگاه‌های مختلفی مشاهده کرد. در واقع این امر یکی از مهم‌ترین مزایای مربوط به بگ‌ شاپ‌ها محسوب می‌شود. شما می‌توانید بگ‌ شاپ‌ها در هر نوع فروشگاهی صرف نظر از محل یا نوع فروشگاه بکار ببرید. مهم نیست که فروشگاه شما یک فروشگاه لباس است یا فروشگاه لوازم آرایشی، زیرا در هر صورت به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود نیازمند استفاده از بگ‌ شاپ‌ها خواهید بود.

وجود بگ شاپ‌ها به کاربران این اعتماد خاطر را می‌دهد که فروشگاه شما یک فروشگاه معتبر و با برنامه‌ است که به تمام جوانب خرید محصولات مختلف توسط خریداری فکر کرده است. امروزه در بسیاری از فروشگاه‌های بسیار لوکس غربی نیز بگ شاپ‌ها نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. بنابراین، برای پاسخ به این پرسش که بگ شاپ چیست باید بگوییم که این محصولات یک سری کیسه یا ساک دستی تبلیغاتی یا ساک خرید هستند که می‌توان آن‌ها را در فروشگاه‌های مختلفی به کار گرفت.

نمونه بگ شاپ

تنوع اندازه بگ شاپ‌ها

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در رابطه با بگ‌ شاپ‌ها باید به آن اشاره کنیم، تنوع بسیار زیاد این محصولات از نظر اندازه است. شما می‌توانید هر نوع بگ شاپی را در هر سایزی سفارش بدهید. این امر را برای فروشندگانی که به دنبال یک بگ شاپ عالی برای کاربران خود هستند بسیار آسان می‌کند. مهم نیست چه محصولاتی را با چه اندازه خاصی به فروش می‌رسانید، زیرا امکان تهیه بگ شاپ با توجه به نیاز شما وجود دارد.

در واقع شما می‌توانید بگ شاپ مدنظر خود را با توجه به سایز دلخواه‌تان سفارش دهید. طبیعتاً توصیه می‌شود که سایز کلی بگ شاپ با سایز محصولاتی که قرار است در درون آن قرار بگیرند همخوانی داشته باشد تا مشکلی برای کاربران در زمان حمل این محصولات به وجود نیاید. علاوه بر این،‌ بهتر است به جای تهیه تنها یک نوع بگ شاپ با یک سایز خاص،‌ نسبت به خریداری این محصولات در اندازه‌های مختلف اقدام کنید.

این امر موجب می‌شود تا در شرایط مختلف نگرانی خاصی از بابت ارائه بگ‌ شاپ‌هایی با اندازه مناسب به کاربران خود نداشته باشید. یک بگ شاپ عالی باید دارای سایز مناسب باشد و کاربران بتوانند برای مدت‌های مدیدی از آن استفاده کنند.

جلوگیری از آسیب دیدن محیط زیست

در زمینه پاسخ به این پرسش که بگ شاپ چیست باید به این مورد نیز اشاره کنیم که بگ شاپ‌ها یکبار مصرف نیستند. در واقع شما می‌توانید تا مدت زمان دلخواه خود از این محصولات بی‌نظیر نهایت استفاده را ببرید. بگ شاپ‌ها دارای ساختار مقاومی هستند که به راحتی خراب نمی‌شود و به همین دلیل نباید نگرانی خاصی از بابت خراب شدن آن‌ها داشته باشید.

امروزه بحث مراقبت از محیط زیست اهمیت دو چندانی یافته است. یکی از مواردی که موجب آلودگی محیط زیست در کل جهان می‌شود، بهره‌گیری از کیسه‌های نایلونی است. این کیسه‌ها به راحتی در محیط زیست تجزیه نمی‌شوند و می‌توانند محیط‌های بسیار گسترده‌ای را در یک چشم به هم زدن آلوده کنند. به منظور جلوگیری از ادامه یافتن این موضوع، بهترین راهکار استفاده از بگ شاپ است.

شایان ذکر است که امروزه در بسیاری از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا بهره‌گیری از بگ شاپ به جای کیسه‌های نایلونی به امر بسیار ضروری و حیاتی تبدیل شده است. اگر سری به مغازه‌های موجود در این کشورها بزنید به راحتی متوجه خواهید شد که دیگر از کیسه‌های نایلونی استفاده نمی‌شود و همه به فکر استفاده از بگ شاپ هستند.

اگر شما نیز قصد دارید نقش مهمی در این زمینه ایفا کنید و موجب کاهش اثر کیسه‌های پلاستیکی در محیط زیست شوید، توصیه می‌کنیم که به سراغ خریداری و استفاده از بگ شاپ بروید. با خریداری این محصولات می‌توانید محیط زیست را برای نسل‌های آینده کاملاً‌ پاک و سالم نگه دارید. این یک وظیفه اساسی برای کلیه افراد به شمار می‌آید و ارتباطی به یک کشور خاص ندارد.

امکان چاپ تبلیغات

به نظر شما یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌ها بگ شاپ چیست؟ امکان چاپ تبلیغات را می‌توان در زمره مهم‌ترین ویژگی‌های مربوط به بگ شاپ‌ها دانست. در واقع از نظر بسیاری، بگ شاپ‌ها یک نوع بیلبورد تبلیغاتی متحرک هستند! شما می‌توانید طرح لوگو و آرم شرکت خود را به راحتی بر روی این محصولات چاپ کنید تا کاربرانتان در هر زمان و هر مکانی تنها با در داست داشتن اینا بگ‌ها، به تبلیغ شما بپردازند.

این در حالی است که برای اجازه یک بیلبورد تبلیغاتی و یا انجام تبلیغات در تلویزیون باید هزینه‌های بسیار زیادی را پرداخت کنید. بنابراین، حتی اگر قصد دارید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید نیز می‌توانید به فکر استفاده از بگ شاپ باشید.

در زمینه تبلغیات موجود بر روی بگ شاپ‌ها نیز واقعاً‌ هیچ محدودیت خاصی وجود ندارد. شما می‌توانید یک سمت از بگ شاپ خود را با یک آرم و لوگوی به خصوص و بخش دیگر را با یک آرم و لوگوی دیگر به چاپ برسانید. بگ‌ شاپ‌های فروشگاهی معمولاً دارای آرم لوگوی همان فروشگاه هستند تا کاربران بتوانند به راحتی محصولات خریداری شده و موجود در هر بگ شاپ را به راحتی تشخیص دهند.

یک تکنیک بسیار مناسب در سال‌های اخیر به منظور افزایش قدرت تبلغیات با بگ شاپ مورد استفاده قرار می‌گیرد، قرار دادن آدرس سایت فروشگاه و یا آدرس شبکه‌های اجتماعی است. کاربران با مشاهده این آدرس‌ها می‌توانند راحتی به وب‌سایت مدنظر شما مراجعه کنند و با سایر محصولاتتان نیز آشنا شوند. شایان ذکر است که امکان چاپ کیو ار کد بر روی این بگ شاپ‌ها نیز وجود دارد.

انواع طرح‌ها و رنگ‌ها

بهترین طرح بگ شاپ چیست؟ این پرسش نیز واقعاً جواب خاصی ندارد، زیرا کاربران می‌توانند با توجه به نیاز خود نسبت به خریداری و چاپ طرح مدنظرشان بر روی این بگ‌ها اقدام کنند. در واقع باید گفت که محدودیت خاصی از نظر رنگ این محصولات وجود ندارد.

به طور معمول توصیه می‌شود که رنگ بگ شاپ با رنگ ماهیت کلی فروشگاه و برند شما یکسان باشد. به عنوان مثال اگر در محیط دکور خود از رنگ قرمز استفاده می‌کنید و یا ماهیت کلی برند شما شامل رنگ قرمز نیز می‌شود، بهتر است بگ شاپ شما نیز از همین رنگ بهره بگیرد. این امر موجب ایجاد یک نوع همخوانی عالی خواهد شد و تأثیر کلی تبلیغات بر روی بگ شاپ را نیز بهبود می‌بخشد.

باید به این نکته اشاره کنیم که امروزه بگ شاپ‌های کارتونی با طرح‌های مخصوص بچه‌ها نیز به بازار آمده‌اند. این بگ‌ شاپ‌ها بیشتر در فروشگاه‌های مخصوص کودکان مانند فروشگاه‌های اسباب بازی و … مورد استفاده قرار می‌‌گیرند و موجب جذب کودکان خواهند شد.

متریال‌های مختلف

پرسش دیگری که در این زمینه باید به آن اشاره کنیم این است که متریال موجود در بگ شاپ چیست؟ به طور کلی باید بیان کرد که در حال حاضر بگ شاپ‌ها در دو مدل اصلی مقوایی و کاغذی به تولید می‌رسند. مدل‌های کاغذی دارای ضخامت کمتری نسبت به مدل‌های مقوایی هستند. همین امر موجب شده است تا میزان مقاومت آ‌ن‌ها نسبت به مدل‌های مقوایی کمی کمتر باشد. در هر صورت می‌توان بیان داشت که هر دوی این محصولات گزینه‌های مناسبی به نظر می‌رسند.

نوع دیگری از بگ‌شاپ‌ها هستند که با استفاده از پارچه‌های نبافته مانند اسپان باند تولید می‌شود که هم مقاومت بسیار زیادی دارند و هم برای محیط زیست ضرری ندارند. پیشنهاد ما استفاده از این نوع بگ‌شاپ‌ها است که شرکت یزدلایی به صورت تخصصی این مدل بگ‌شاپ‌ها را تولید می‌کند. همچنین از اسپان باند در تولید حوله یکبار مصرف هم استفاده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *