03537300003 – 09135768461 – 09135838332

جستجو کردن

پوشه اداری شرکت یزدلایی از اسپان باند ۹۰ گرمی با بهترین کیفیت و با دستگاه تمام اتوماتیک آلتراسونیک تولید می‌گردد. این پوشه را عملاً از دسته یکبار مصرف‌ها می‌توان خارج کرد به علت اینکه کیفیت این پوشه اداری به قدری بالاست که به سختی دچار خرابی می‌گردد با توجه به اینکه در این پوشه از مواد پلاستیکی استفاده نشده است این پوشه قابلیت شست و شو دارد و تداوم استفاده از آن بسیار طولانی است.

پوشه اداری
اندازه پوشه اداری یزدلایی:

معمولا اندازه استاندارد پوشه برای حداقل یک برگه A4 با عرض ٢۵ وارتفاع ٣٣ سانتی متر می باشد. اما این سایز می‌تواند متغیر و با توجه به تیراژ سفارش باسایزهای مختلف مدنظرمشتری در رنگ های مختلف تولید گردد.

کاربردهای پوشه پارچه‌ای دکمه دار

فولدر در واقع همان پوشه به زبان انگلیسی است. برای قرار دادن برگه‌ها، نگهداری جزوات درسی، برگه‌های امتحانی، تحویل تکالیف و پروژه‌های درسی، تحویل مدارک و بسیارسی کاربردهای دیگر می‌توان از پوشه‌های مختلف استفاده کرد. از پوشه‌های پارچه‌ای می‌توانید در شرکت‌های رسمی نیز استفاده کنید؛ چراکه عمر این پوشه‌ها چند برابر و از نظر ظاهری نیز جذاب‌تر از مدل پوشه‌های دیگر هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید می‌توانید با شماره‌های زیر در تماس باشید. با خرید عمده از شرکت یزدلایی از تخفیف خوبی نیز برخوردار خواهید شد.

شماره تماس‌های یزد لایی