03537300003 – 09135768461 – 09135838332

جستجو کردن

مزایای حوله یکبار مصرف ؛ با نام تجاری اسپانلس

حوله یکبار مصرف

مزایای حوله یکبار مصرف؛ با نام تجاری اسپانلس

داشتن حوله یکبار مصرف دغدغه افرادی است که گاهی لوازم شخصی خود را به همراه ندارند. گاهی پیش می آید که در هنگام شنا، مسافرت و… فراموش کرده اید حوله تان را با خود ببرید. در این مواقع دسترسی به حوله های یکبار مصرف اهمیت زیادی دارد.

مثال های دقیق تری را بیان می کنیم. گاهی بسیاری از خانم ها بعد از مراجعه به سالن زیبایی حوله شان را فراموش کرده اند. برخی افراد بعد از پایان ورزش روزانه به یاد می آورند که حوله شخصی به همراه ندارند. در بسیاری از مکان های عمومی و محیط های حساس بهداشتی و آزمایشگاهی نمی توان از یک حوله به صورت مکرر استفاده کرد. به دلیل اینکه برای شستشوی مکرر به آب و زمان زیادی نیاز است و از لحاظ بهداشتی نمی توان اطمینان کرد.

یک راه حل بسیار ساده که تمام مشکلات ذکر شده را برطرف می‎کند استفاده از مزایای حوله یکبار مصرف است.

کلیک کنید: انواع بگ شاپ

حوله یکبار مصرف

معرفی حوله یکبار مصرف

همانند اکثر لوازمی که پسوند یکبار مصرف دارند حوله یکبار مصرف نیز این ویژگی را دارد. بنابراین فقط می توان یک بار از آن استفاده کرد. این حوله با نام تجاری اسپانلس نیز شناخته می‎شود. حوله‎های یکبار مصرف در مدل‎ها و ابعاد مختلف (همانند حوله‎های معمولی) طراحی و تولید می‎شوند.

حوله یکبار مصرف قیمت بسیار ارزانتری نسبت به حوله‎ معمولی دارد. البته قیمت حوله‎های یکبار مصرف به جنسشان نیز بستگی دارد. استفاده از این حوله‎ها هیچگونه محدودیتی ندارد. در محیط خانه (مصرف فردی) و حتی مکان‎های عمومی مانند هتل‎ها، بیمارستان‎ها و… می‎توانید از این حوله‎ها استفاده کنید.

کلیک کنید: کاربردهای ملت بلون

جنس و بافت حوله های یکبار مصرف

برای تولید مزایای حوله یکبار مصرف از مواد اولیه مصنوعی و طبیعی مختلفی استفاده می‎کنند. گاهی برای بالا بردن کیفیت و قیمت مناسبتر، از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی برای تولید استفاده می‎کنند. در بافت حوله‎های یکبار مصرف از مواد اولیه مانند پنبه، ویسکوز و پلی استر استفاده می‎شود. از ترکیب ویسکوز-پنبه یا ویسکوز-پلی استر نیز استفاده می‎شود.

حوله های یکبار مصرف تار و پود ندارند و نخ ها به یکدیگر گره نخورده اند. به اصطلاح پارچه های بی بافت نام دارند. به عبارت دیگر الیاف به صورت مستقیم به پارچه تبدیل می شوند (بدون اینکه آن ها را به نخ تبدیل کنند). شیوه تهیه پارچه برای تولید حوله، شبیه نمد بافی است (یکی از شیوه های قدیمی برای بافت کلاه، زیرانداز و…). به دلیل شیوه بافت، سرعت جذب بسیار بالایی دارند. پارچه هایی که از پنبه خالص تهیه می شوند قیمت بالاتری دارند. در مقابل حوله‎های یکبار مصرف تولید شده با الیاف مصنوعی قیمت پایین تری دارند.

ابعاد و اندازه‎های حوله یکبار مصرف متفاوت است، حتی به صورت رولی نیز تولید می‎شوند. افراد با توجه به نیاز می‎توانند این حوله‎ها را در ابعاد و اندازه های دلخواه و حتی به صورت عمده تهیه نمایند.

مزایای حوله یکبار مصرف

کلیک کنید: خرید انواع اسپان باند بهداشتی

مزایای حوله یکبار مصرف و استفاده از آن

هیچگونه محدودیتی در استفاده از حوله یکبار مصرف در مکان‎های مختلف وجود ندارد. استفاده از آن در هنگام مسافرت، سالن‎های زیبایی، آرایشگاه‎ها، سالن‎های ورزشی و حتی مکان‎های عمومی (هتل‎ها و…) و بهداشتی (درمانگاه، بیمارستان و…) توصیه می‎شود.

مزایای حوله یکبار مصرف و استفاده از آن به شرح زیر می‎باشد:

  • به دلیل نوع بافت، قدرت جذب رطوبت بسیار بالاست.
  • در مصرف آب صرفه جویی می‎شود و هزینه ها را کاهش می‎دهد.
  • استفاده از آن در مکان‎های عمومی از انتقال بیماری‎ها (به ویژه بیماری های پوستی) جلوگیری می‎کند.

راحتی را برای شما در مواقع خاص (حضور در مکان‎هایی مانند آرایشگاه، سالن ورزشی و…) فراهم می‎کند.شماره تماس‌های یزد لایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *