03537300003 – 09135768461 – 09135838332

جستجو کردن

آشنایی با کاربردهای اسپان باند صنعتی

اسپان باند صنعتی

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-kl0jxyic’ id=” custom_class=” admin_preview_bg=”]

آشنایی با کاربردهای اسپان باند صنعتی

اسپان باند صنعتی یکی از منسوجات پرکاربرد در صنایع نساجی به شمار می‌رود که در بازار تولید با اصطلاحات خاصی نامگذاری شده است. برخی از این اصطلاحات عبارتند از منسوجات نبافته یا به تعبیری دیگر انواع منسوجات بدون بافت که در واقع به صورت یک لایه، دو لایه تا چند لایه با توجه به مصارف مختلف تولید می‌شوند.

به عبارتی دیگر به طور کلی هر نوع الیاف پرس شده را که فاقد تار و پود منسجم از قبیل انواع نخ بافته باشد و به شکل الیاف فشرده تولید می‌شود را اسپان باند می‌نامند. جنس انواع این پارچه از پلیمرهای مشخصی از قبیل انواع پلی پروپیلن است. کاربردهای آن مختص صنایع خاصی نبوده و در موارد متعددی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در واقع به دلیل مصارف متنوع و گسترده این محصول فروشگاه‌های مختلفی نیز در زمینه فروش و عرضه این نوع منسوجات فعالیت دارند. تعیین و شناسایی مراکز فروش این محصول می‌تواند ضمن دسترسی سریع‌تر شما به آن همچنین زمینه را برای خرید موفقیت آمیز آن نیز مهیا کند. در ادامه این مطلب تلاش کرده ایم تا اطلاعات بیشتری درباره راه‌های خرید اسپان باند صنعتی و کاربردهای آن در صنایع مختلف در اختیار شما قرار دهیم از همین رو توصیه می‌کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

مطالعه کنید: کاربردهای ملت بلون

مزایای استفاده از اسپان باند صنعتی

مزایای استفاده از اسپان باند صنعتی

اسپان باند صنعتی را غالباً با اسامی مختلفی از قبیل پارچه بدون بافت یا یک بار مصرف می‌شناسند. وجود الیاف فشرده یا در اصطلاح الیاف پرسی موجب شده است تا کشش و انعطاف لازم را به این نوع منسوجات ببخشد.

هر چند از نظر تاریخچه علمی این محصول باید به این نکته اشاره شود که از یک نظرگاه قدمت آن را به تولید نخستین زیراندازهای مرسوم از قبیل انواع نمد نسبت می‌دهند با این وجود لازم است تا برای تشریح بیشتر این مطلب توضیحاتی نیز در خصوص هر یک از کاربردهای آن در اختیار شما قرار دهیم. مهمترین مزایایی که با خرید این محصول می‌توانید از آن بهره‌مند شوید را می‌توان به صورت زیر برشمرد.

  • کاربردهای متنوع انواع اسپان باند صنعتی
  • تنوع در رنگ و کیفیت محصول
  • قیمت مناسب

کلیک کنید: انواع ساک دستی تبلیغاتی

کاربردهای متنوع انواع اسپان باند

بخشی از مهم‌ترین کاربردهای انواع اسپان باند صنعتی را می‌توان در صنایع پزشکی به منظور تولید ملزومات این حوزه از قبیل انواع ماسک بهداشتی و ماسک جراحی و به شکل چند لایه مشاهده کرد.

استفاده از این نوع الیاف فشرده در تولید دستمال خیس و انواع منسوجات آنتی باکتریال نیز بخش دیگری از موارد استفاده از آن است. مصارف استفاده از این محصول صرفا محدود به این موارد نبوده بلکه حتی در صنایع خودروسازی برای صداگیری داخلی خودرو و مصارف دیگری از قبیل تولید محصولات متفرقه مانند انواع صافی و کاورهای مختلف یا در بسته بندی محصولاتی از قبیل مواد غذایی و پوشاک نیز کاربرد دارد. استفاده از آن در تولید لوازم خانگی و انواع سرویس خواب از قبیل انواع تشک یا تولید انواع لحاف نیز امری غیر قابل انکار است.

کلیک کنید: الیاف پر کن | FILLER FIBERS

تنوع در رنگ و کیفیت محصول

این محصول در رنگ‌ها و با کیفیت‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شود که با توجه به نیاز تولیدکنندگان و سطح تقاضای آنان می‌تواند در اختیار آنان قرار گیرد.

کاربردهای متنوع انواع اسپان باند صنعتی

قیمت مناسب خرید اسپان باند صنعتی

یکی از موارد جذابیت بهره گیری از این محصول قیمت خرید اسپان باند صنعتی با قیمت منصفانه است که در مقایسه با استفاده از سایر محصولات مشابه بسیار مناسب است. شما می‌توانید به منظور خرید اسپان بند صنعتی با قیمت مناسب و کیفیت واقعی این محصول را به طور اختصاصی از مجموعه یزد لایی تهیه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه توصیه می‌کنیم با کارشناسان فروش وب سایت یزد لایی تماس بگیرید.

کلیک کنید: مزایای حوله یک بار مصرف
[/av_textblock]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” padding=’0px’ highlight=” highlight_size=” border=” border_color=” radius=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-2nh6a3′]
[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-kob7u6d4′ id=” custom_class=” admin_preview_bg=”]
تماس با یزد لایی
[/av_textblock]
[/av_one_full]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *